Міжнародний кіножурнал "Байки"

Пані та панове, наша команда вже шість років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 2984

Серед дитячих кінофестивалів, які проводяться в Україні, NEXT зайняв окрему нішу. В конкурсному форумі ігрового, документального та анімаційного кіно для дітей та підлітків братимуть участь не тільки професійні роботи вітчизняних і зарубіжних режисерів, але й аматорські стрічки. В тому числі відзняті маленькими українцями з діаспори — ці фільми виділено в окрему номінацію NEXT-2017. Також під час фестивалю NEXT відбудуться покази національних та зарубіжних кінокартин та мультфільмів, в тому числі ретроспективні. Для дітей та підлітків, які хочуть пов'язати своє майбутнє з кіно, буде проведено майстер-класи й творчі майстерні, пройдуть творчі зустрічі з відомими кінематографістами тощо. Журі на кінофестивалі за традицією складатиметься з професійного — дорослого, та дитячого. Дитячий кінофестиваль NEXT вперше пройшов в Одесі взимку 2016 року. Тоді переможцем доросле журі назвало фільм датського режисера Карстена Рудольфа «Сімейство Крістмас» (The Christmas Family). В свою чергу дитяче журі кінофесту зупинило вибір на українському сімейному мюзиклі «Трубач» Анатолія Матешка. Переможцем III Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT у грудні 2016 року професійне журі визнало стрічку «Задача», зняту дітьми під керівництвом актора та режисера Карена Петікяна. Тоді ж окремої фестивальної нагороди був удостоєний всеукраїнський проект «Жовтий автобус», в рамках якого були зняті і представлені фільми дітей із зони АТО. Було відзначено і почесного гостя фестивалю — художника та режисера-мультиплікатора, народного артиста України Давида Черкаського.

Організатори МДКФ NEXT-2017: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОДА та Одеського міської ради.


Источник: http://viknaodessa.od.ua/odessafilm/?v-odesi-vchetverte-projde-dityachij-knofestival-next