Міжнародний кіножурнал "Байки"

Пані та панове, наша команда вже шість років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 5056

У дитячий садок  пішла рано в два з половиною роки, бо мої батьки дуже багато працюють. Ще у мене є улюблена старша сестра Лєра,  їй вже виповнилося дев'ятнадцять років. І хоча я молодша за неї на десять років ми завжди весело та цікаво проводимо час разом. Она дуже талановита,  та завжди навчала мене чомусь цікавому. Зараз вона навчається у Чехії, і я дуже за нею сумую. Я дуже її люблю, і в усьому беру з неї примір. Акторський талант в мене проявився ще в дитячому садку. З самого дитинства я дуже полюбляю співати, я співала удома, в автобусі, на вулиці, у будь-якому місці. Тому в дитячому садочку брала участь у всіх дитячих святах, таатральних виставах. У мене дуже гарна пам'ять, тому мені достатньо лише кілька разів прочитати вірш або будь-який текст, і я одразу можу повторити його.

У п'ять років мене віддали в учбовий розвиваючий центр, з вивченням англійської мови. А потім в  танцювальний зразкови колектив "Дивертисмент". Я вже була на декількох фестивалях, і навіть на останньому в м. Маріуполь, наш колектив узяв Гран-Прі. З шести років я почала займатись вокалом, і ходжу в зразковий театр пісні "Овація". Виступаю на міських концертах і в святкових казках.   

У 2016 році я пішла до школи. Вчуся я в Спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземних мов № 16. У мене найкращий класний керівник у світі Ганна Валентинівна Пасічник.

Ще я дуже люблю малювати, і мрію навчитися робити це професійно. Тому в майбутньому хочу піти до художньої школи.

В нас дуже, дуже дружня сім`я. Усі вихідні ми проводимо разом. Папа дуже професійно полюбляє рибалку, тому влітку ми всі виїжджаємо на природу. Взимку катаємося на лижах, в тому році я вперше стала на лижі. Мені дуже сподобалося і вже з нетерпінням чекаю на нову подорож до гір. Батько сказав, що ми поїдимо туди у лютому. А ще три роки тому наша сім'я захопилася рафтингом. Це водночас дуже захоплюючи та ризиковано, але нам дуже подобається. Моя сім'я найкраща і я просто обожнюю її.

На зйомки в кіножурнал "Байки" я потрапила завдяки моїй мамі. На фейсбуці була інформація про набір акторів у дитячий гумористичний кіножурнал, і про кастинг. Мама запропонувала мені спробувати себе в ролі актриси. Ми зустрілися з В'ячеславом Дрожанніковим, програмним директором кіножурналу. І так, я пройшла кастинг.
Перша моя роль була в серії "Подружки". Звичайно я дуже хвилювалась. Але ось з'явився наш дорогий режисер Олександр Молодцов. Він підійшов з усмішкою, і сказав: "Ну що дітки, готові стати зірками кіно". Він став найбільшим нашим другом. Завжди, і у всьому він знаходить потрібні слова і допомагає. Він класний і добрий. Завдяки першій моїй ролі в "Байках", я змогла подолати свій страх. За сценарієм, потрібно було в романтичній сцені з хлопчиком, покататися на Колесі огляду. До цього я ніколи не каталася, тому що дуже цього боялася. Але я ж не могла показати свій страх дітям. І мені не дивлячись ні на що, довелося його подолати. Велике дякую "Байки", за те, що допомагаєте подолати страхи і повірити в себе.
Після цього, я стала зніматися в наступних сезонах "Байок". Знялася в серіалі "Школа", і "Святий Миколай". "Байки" стали для мене великою дружною сім'єю. У мене з'явилося багато нових друзів. Зйомки це завжди весело, смішно і кльово.
Нещодавно, на сайті проходило голосування на кращого актора м.Бердянськ. Спочатку я не вірила в перемогу, але моя сім'я вирішила, що треба спробувати. Як потім виявилося, в голосуванні мене підтримали всі друзі і родичі, хлопці та дівчатка з якими я ходила в дитячий садочок, весь мій клас і навіть вся школа разом з батьками та вчителями. Мене підтримали навіть друзі і родичі закордоном.  Всі настільки активно брали участь у голосуванні, що я зайняла перше місце, і отримала головну  роль в новому серіалі "Байок". Я і моя сім'я дуже, дуже вдячні всім за підтримку. Величезне дякую всім!
Мені б дуже хотілося і далі зніматися в кіно, наприклад, я б хотіла знятися в серіалі про лікарню в ролі лікаря.
Кіножурнал "Байки" розкрив мене з багатьох сторін, прибрав страх перед камерою. Тепер я точно знаю коли чогось хочеш, потрібно пробувати і не боятися.
Я дуже вдячна моїй родині за те, що повірили в мене. Велике спасибі Олександру Молодцову що створив чудовий проект дитячого гумористичного кіножурналу "Байок", і дал діткам з усіх куточків України відчути себе акторами і зірками на великому екрані.
Я хочу запросити всіх діток нашого міста та інших регіонів, приходьте в нашу дружну сім'ю під назвою "Байки". Ви не пошкодуєте про це ні на хвилину. Приходьте, пробуйте і досягайте поставленої мети.
А нашому улюбленому кіножурналу «Байки» я бажаю процвітання, творчих підйомів і нових проектів!!!