- Розкажіть будь ласка, як ви потрапили на зйомки в кіножурнал "Байки"

На зйомки в кіножурнал “Байки”, мене запросила Аністратенко Оксана. Я пройшла кастинг, і отримала чудову можливість, відчути себе в ролі актора.

- У яких серіях вже брали участь?

Я встигла знятись в таких чудових серіях як “Українська мова”. “Гіпноз” та “Герой”.

- Що найбільше запам'яталося?

В моїй пам'яті яскравим спогадом залишиться перше враження від зйомки, ми робили фото на згадку з хлопушкою, камерою. І на майданчику панувала дуже весела та дружня атмосфера. Хоча перед цим я трішки хвилювалась. Та Аністратенко Оксана була завжди  поруч і підтримувала нас. Ще було хвилювання, бо не знала яким буде режисер, але Олександр Молодцов виявився дуже класним і веселим.

- Яку роль б хотіли с'іграть?

Хотілося б спробувати себе в серйозній ролі,  лікарем. Або в головній ролі танцівницею.

- Як вас підтримують близькі в починаннях?

Мене завжди дуже підтримує мама і звичайно ж всі мої рідні.  Я займаюсь бальними танцями, малюю, приймаю участь в олімпіадах. І коли я виявила бажання зніматись в “Байках”, мої рідні як завжди мене підтримали.

- Які були труднощі на зйомках? Що давалося найважче?

Труднощів в процесі особливих я не відчувала. Режисер добре пояснював, що і як потрібно робити. Але все ж запам'яталось, як в серії “Гіпноз”, мені тяжко давалась одна фраза. Ми її записали звичайно ж не з спершого дубля.

- Ким хочете стати в майбутньому?

Я ще не вирішила, ким саме хочу стати в майбутньому. Але завдяки “Байкам”, я напевно знаю, що хочу бути відомою людиною.

- Хто підтримував в голосуванні?

В голосуванні мене палко підтримало дуже багато людей. Моя велика рідня, сусіди, школа де я навчаюсь, мій садочок, і навіть люди, з якими я не знайома особисто, але вони зрозуміли на скільки для мене це важливо. Завдяки силі соц.мереж ми були такими дружніми, залучали до голосування знайомих, родичів і небайдужих людей по всій Україні і далеко за її кордонами. За що я ще раз хочу всім подякувати.

- Секрет перемоги? Що необхідно зробити щоб бути першою?

На мій погляд, весь секрет перемоги, це працелюбність, наполеглевість і відданість улюбленій справі. І коли ти насправді дійсно чогось бажаєш, то весь Всесвіт прийде тобі на домогу.

- Кому б ви хотіли сказати "Спасибі"?

Подякувати звичайно, я хочу перш за все своїй мамі. За те, що вона завжди вірить в мене і спонукає до хороших справ. Також дякую Олесандру Молодцову, що створив цей геніальний дитячий кінопроект, і надав змогу дітям з усіх куточків України відчути себе акторами і стати відоми на всю країну. Дякую Аністратенко Оксані , за надану можливість відчути себе частиною великої дружньої і веселої родини під назвою “Байки”. Дякую рідним моєму серцю людям, які вірять в мене, бажають мені добра. І хоч деякі з них живуть далеко, я все ж таки відчуваю їхню підтримку.