Міжнародний кіножурнал "Байки"

Пані та панове, наша команда вже шість років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 1407

17 січня о 23:59 - закінчилося голосування за кращого актора кіножурналу Байки з міста Сміла. Цей тиждень був сповнений емоцій, адже кожен актор прагнув до перемоги. Голосували всі бажаючі без винятку. Були зареєстровані різні міста і навіть країни в голосуванні. Основне завдання кіножурналу не тільки зйомки, а ще й популяризація акторів. Тому, не дивлячись на переможця - з вийграшем залишилися всі конкурсанти, адже їхні імена і прізвища дізналися більше 5 000 тих, хто голосував. Буквально, з відривом в два голоси - перемогла Чередніченко Марія. Факт перемоги був відображений 18 січня в 00:01. Редакція кіножурналу вітає Марію з перемогою і бажає завжди залишатися на висоті! І звичайно, головна роль, в новому сезоні кіножурналу Байки міста Сміла - присуджується переможцю !!

Комментарии  

+21 #1 Катерина 18.01.2019 09:48
На жаль, і тут відбулася фікція) не потрібно було влаштовувати таке голосування, ви псуєте свою репутацію!! Адже за два три дні стільки голосів - це нереально!!!
Цитировать | Сообщить модератору
-20 #2 Александр Молодцов 18.01.2019 10:58
Уважаемая Катерина, для таких случаев, на сайте установлен счетчик - с левой стороны. На нем указано количество посетителей за месяц, за неделю, за день и даже сколько посетителей находится сейчас на сайте. Прежде чем оставлять такие комментарии, подумайте - готовы ли мы к таким комментариям? А с вашей стороны, я бы извинился.
Цитировать | Сообщить модератору
+17 #3 Виктор 22.01.2019 22:56
А с вашей стороны,я бы извенился и не проводил такие голосования,где место победителя было уже продано.А вы не видели на вашем счетчике как за 3 дня накрутило столько голосов?)))Походу он крутил в нужную сторону)))Молодцы.
Цитировать | Сообщить модератору
+18 #4 Анжела 22.01.2019 23:04
Так и вправду?Как мог чесно победить учасник за которого 3 дня не голосовали,а потом столько голосов появилось???Ну да...у вас же счетчик :lol: :lol: :lol:
Цитировать | Сообщить модератору
-12 #5 віталія 23.01.2019 07:31
Добрий день всім, хто це читає. Дійсно, у переможниці було в перші два дні голосування мало голосів, але потім мати дівчинки звернулась за допомогою до всіх знайомих, а вони— до своїх знайомих...лише група у вайбері налічувала до тисячі осіб! Тож, питання:«де взялися» голоса так швидко, думаю, відпадають самі собою. Осіб, які заздрять, прошу не чорнити свою ауру й репутацію журналу своїми заздрісними здогадами, а предявитт судове рішення, де в резолюції буде обґрунтовано скасовано конкурс, а доти—прохання не хвилювати.
Цитировать | Сообщить модератору
+9 #6 Анастасія 23.01.2019 13:54
Якщо вже тут заговорили про судове рішення та чорну ауру ,то тоді де положення або регламен згідно якого проводилося голосування, яким було б урегульовано порядок визначення переможця?На офіційному сайті до моменту проведення голосування жодного документу опубліковано не було! На мою думку 2 голоси - то не перемога! І реально з перших днів голосування лідирувало 3 особи. Кожна з мам про[censored] друзів, знайомих, створювали групи в вайбері...Про жодну дитину не було опубліковано статтю в якості реклами і зненацька видалено...Кожна мама прагне для своєї дитини кращого, але тр[censored]а завжди залишатися порядними і чесними. Я наприклад, зможу знайти спосіб реалізувати потенціал дитини і без цього кіножурналу!
Цитировать | Сообщить модератору