Міжнародний кіножурнал "Байки"

Пані та панове, наша команда вже шість років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 800

Перша Прем'єра цього року! Розпочався Новий Рік, а разом із ним Кіножурнал "Байки" розпочинає кастинги.

І першу Прем'єру, цього року, пощастило переглянути юним акторам та їх шанувальникам 122 сезону Кіножурналу «Байки», зйомки до якого проходили в місті Сміла. Символічно, що 12 серій цього сезону були наповнені новорічними сценами. Тут були всі головні Герої свята, - і Дід Мороз і Снігуронька, а також привітання та побажання, що ще більше заповнювало зал місцевого Будинку культури магічно-новорічним настроєм зйомки та Прем'єри нових сезонів Кінопроекту.

Саме тут зібрались 60 учасників Кінопроекту та широка аудиторія гостей, для яких «Байки» вже стали рідними. Саме тут панувала тепла та наповнена справжніми яскравими емоціями атмосфера. І саме тут, в Смілі, хтось вперше, а хтось вже вкотре пройшов по червоній доріжці, відчуваючи себе справжньою зіркою.  

Традиційно, все завершилось церемонією нагородження на сцені, де кожному актору-початківцю, організатори свята вручили Дипломи.

І у Вас є чудова можливість приєднатися до нашої дружньої команди дитячого гумористичного Кіножурналу "Байки".

Ми Вас завжди чекаємо. До нових зустрічей.