Міжнародний кіножурнал "Байки"

Пані та панове, наша команда вже шість років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 634

Підсумки нашого з Вами 2018 року, або “Як рік пройшов разом з Байками”

А, згадуючи 2018 рік, можна впевнено стверджувати, - що він був яскравим та успішним для Кіножурналу. За 12 місяців 2018 року ми побували в багатьох куточках нашої країни, і зняли майже 30 сезонів “Байок”, а це 360 серій. Якщо порахувати кількість днів, а їх - 365, то виходить, що майже щодня ми знімали по серії. І це дійсно результат — адже за кожною серією залишається ціла історія — нових обличчь, нових знайомств, нових емоцій, нових успіхів, досягнень та звершень.Вже розпочався 2019 рік, і в багатьох містах, юні актори вже чекають свій улюблений кіножурнал “Байки” та знімальну групу, щоб знову заповнити глядацькі зали посмішками, сміхом та незабутніми емоціями, які нам всім дарує наше кіно.

Червона доріжка, оплески глядачів, церемонії нагородження, прем”єри і щасливі усмішки — все це зірковий час наших учасників та творців Кіножурналу, яких з кожним роком стає все більше і більше.

А вже в цьому році перед нами відкриваються двері в нові країни, і ми виходимо на Міжнародний рівень. Це все — велика заслуга як творчого колективу, так і друзів та партнерів, які завжди допомагають та підтримують нас на етапах нашого становлення.

Тому, хочу подякувати кожному, хто був, є, та буде з нами й надалі, і побажати успіхів та нових творчих злетів.

Безмежне дякуємо всім