Поднять вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Раньше мне казалось, что сценарий — это 99% успеха. Если сценарий крутой, то фильм или сериал обязательно выстрелит, а потом я понял, что далеко не все зависит от сценария. Есть огромное количество историй, которые были испорчены по тем или иным причинам. Создание фильма или сериала — это сложная задача, нужно, чтобы все винтики сошлись в единый механизм.
Кино — это сжатый сгусток информации, мыслей, которые на тебя выбрасывают в течение 10 минут. В сериале можно разными приемами историю вытянуть; даже если она где-то просела, ее можно вернуть. В кино зритель такого не простит, поэтому кино — это всегда огромная ответственность. В кино все без исключения: актеры, режиссеры, сценаристы, операторы, должны существовать в более напряженном формате.
Мне кажется, в творчестве никогда ничего не надо бояться. Это такая сфера, в которой только экспериментами, пробами, попытками, смелыми шагами можно чего-то добиться. Если все время сидеть и переживать, что кто-то не посмотрит, кому-то не понравится, то надо уходить из профессии. Все великие художники становились таковыми за счет экспериментов.
Не стоит относиться к кино как к реальности, как к хронике из газет, это же образ мира, данный нам для того, чтобы мы осознавали самих себя, заставляющий задуматься над собственным уделом.
Надо снимать сердцем, совершенно искренне и максимально честно относясь к материалу, к себе самим и к будущему зрителю.

А.Д. Молодцов

djДетский международный киножурнал "Байки" был основан в мае 2014 года. За это время были организованы съёмки в 25 городах Украины. Киножурнал включает в себя не только юмористический жанр. В сериях можно увидеть и драматургию и даже фантастику. В роли актеров выступают дети, возрастом от 5 лет. Приходи на кинопробы и ощути на себе закадровую жизнь кино.

Телефон: +38 (099) 779 30 22

e-mail:[email protected]

Get Adobe Flash player

Дитячий міжнародний кіножурнал "Байки" - це короткометражні серії по 5 (п'ять) - 10 (десять) хвилин. Серії можуть бути як гумористичні, так і пізнавальні. Кіножурнал "Байки" був створений 25 травня 2014 року. Саме тоді автор ідеї, а пізніше продюсер, Олександр Молодцов провів перші кінопроби. У серіях беруть участь як діти від 5 (п'яти) років, так і дорослі. За 3 (три) роки кіножурнал в Україні став брендом завдяки тому, що відкрився більш ніж в 30 (тридцяти) містах. У кожному обласному і не тільки місті працює знімальна група, яка включає в себе програмного директора, координатора зйомок, оператора, монтажера, композитора, звукорежисера, автора сценаріїв, режисера тощо. У дітей є хороша можливість спробувати себе вперше в кіно. Кіножурнал показує закадровий світ кіно, вчить і готує юних акторів до великих робіт в напрямку кінематографа. За три роки "Байки" брали участь у безлічі кінофорумах і кінофестивалях. У 2015 році кіножурнал стали підтримувати метри українського кінематографа. "Байки" стали працювати за підтримки Київського міжнародного університету телебачення, кіно і театру. Кіножурнал став співпрацювати з міськими, обласними та центральними телеканалами України. В знятих серіях ми вже можемо спостерігати зірок естради, переможців різних телешоу, провідних телеведучих країни. Кіножурнал став зніматися в країнах ближнього зарубіжжя. У 2016 році кіножурнал "Байки" став випускати свій глянсовий журнал "Байки", завдяки якому з'явилася можливість не тільки бачити наших юних акторів на великому екрані, а також дізнатися про них побільше у друкованому виданні. Постійні кінопроби, прем'єри, зйомки по всій країні зробили кіножурнал культовим. Саме тому кіножурнал не припиняє дивувати своїми досягненнями і хоче вийти з рамок "короткого метра" в якісні повнометражні картини.

Визначні люди в кіножурналі "Байки":

Олександр Молодцов - продюсер кіножурналу "Байки"
Вікторія Макаренко -
головний редактор кіножурналу "Байки"

Євген Бреусов - оператор-постановник і монтажер кіножурналу "Байки"
Дмитро Юхненко - композитор кіножурналу "Байки"

Співпраця:

Олександр Махотін - генеральний директор Міжнародного кінофестивалю "Бригантина" 
Олег Карпін - генеральний директор кінофестивалю "Корона Карпат" 
Лариса Кадочникова - народна артистка України 
Володимир Бистряков - заслужений артист України 
Ніна Ільїна - генеральний директор Акторського агентства Національної Спілки кінематографістів України "Гільдія кіноакторів" 
Віктор Андрієнко - актор, режисер, продюсер 
Ірина Жжамаль - артистка і викладач танців з Ізраїлю 
Віталій Борисюк - заслужений артист України 
Ольга Сумська - заслужена артистка України
Михайло Грицкан - виконавець, лауреат міжнародних конкурсів 
Ольга Невідома - співачка, актриса, викладач акторської пісні інституту театру, кіно і телебачення
Любов Титаренко - художній керівник театру "Браво" 
Світлана Малишева - режисер, засновник фестивалю "Топ-топ" 
Ярослав Бреус - учасник проекту "Мастер Шеф" 
В'ячеслав Редя - народний артист України 
Карина Ільченко - учасниця проекту "Мастер Шеф"
Дмитро Єременко - фіналіст проекту "Голос країни"
Дарина Суха - учасниця проекту "Битва екстрасенсів"
Станіслав Бондаренко - український дзюдоїст 
Олена Жупіна - українська стрибунка у воду 
Валерій Юрченко - фіналіст проекту "Україна має талант" 
Ігор і Ольга Бондаренко - учасники проекту "Танці з зірками" 
Наталя Кудряшова - співачка, актриса театру, експерт пост-шоу «Пристрасті по Ревізору» 
Богдан Паршаков - актор Одеського театру ім. В. Василько 
Олександр Порядинський - переможець проекту "Х - фактор"
Олександр Кривошапко - фіналіст проекту "Х - фактор" 
Мішель Андраде - учасниця проекту "Х - фактор" 
Микита Ломакін - фіналіст проекту "Х - фактор"
Влад Сакин - продюсер, генеральний директор агентства "Pastell Agency"