kinogurnalbayki@gmail.com

+38 (099) 779 30 22

FINANCIAL PLANNING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

INVESTMENT PLANNING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

MUTUAL FUNDS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Просмотров: 1357

Как проходят съёмки, как Ивано - Франковск встретил новый год - нам рассказала программный директор киножурнала "Байки" Ульяна Варнава

- Здравствуйте Ульяна, расскажите пожалуйста как встретил новый 2018 год киножурнал «Байки» в Ивано – Франковске

- Новий рік кіножурнал Байки зустрів можна сказати майже на знімальному майданчику, адже у нас був такий плавний перехід, зйомки до Нового року, трішки часу на святкування, відпочинок та початок Нового року знову з цікавих та ексклюзивних зйомок . Ми любимо те, що робимо, тому і святкуємо і відпочиваємо разом.

- Когда ожидать премьеру?

- Зараз ми активно працюємо над закінченням ще одного сезону кіножурналу Байки і очікуємо прем’єру вже в цьому місяці.

- Какие серии киножурнала снятые в Ивано – Франковске Вам особенно понравились?

- Особливо, дітям сподобалася серія, яку ми знімали нещодавно в автосалоні Nissan, адже під час зйомок вони мали можливість поласувати смачними цукерками та посидіти в новесенькому, щойно з заводу авто. Кожен уявив себе водієм та визначився з моделлю на майбутнє.

- Какая серия была самая тяжелая в отношении съёмки?

- Найважчою мабуть була серія «Хороший вибір тату» адже у нас було кілька локацій, зйомки біля місцевого Рагсу, де завжди ходили люди. Зміна погоди, спека, та різні непередбачувані сигнали, літаки та мотоцикли вирішили створити нам оркестр, немов по заказу. А ще, нас підвели з машиною і нам довелося просити машину у прохожого, але незважаючи на це, ми все таки справилися і зробили це  і ми щасливі!

- Кто помогает Вам в съёмках?

- У зйомках нам допомагають всі, батьки, які шукають реквізити, облаштовують комфорт, доїзд до локацій та охороняють поле зору камери від прохожих, а також діти які незадіяні в конкретному дублі, допомагають їсти реквізити, бігати по шнурках, допомагають шуміти, підказують один одному слова в кадрі, та розказують оператору як краще їх зняти. А загалом у нас весела та дружня команда, за яку я всім хочу щиро подякувати та побажати успіху.

- На каких актеров Вы возлагаете особые надежды?

- У нас всі діти безумовно талановиті та творчі, тому виділити когось конкретно мені дуже важко, адже я люблю їх усіх. Та гадаю з часом ми побачимо плоди  тих хто найбільше працював над собою та вчився  новому, адже кожне зернятко яке батьки та діти вкладають обов’язково проросте і покаже світові нові шедеври.

- Чем будете удивлять зрителей в этом году?

- У цьому році ми б дуже хотіли покращити свій професіоналізм, якість нашого продукту і плануємо здивувати наших акторів цікавими сюрпризами. Слідкуйте за новинами на сайті а також на нашій сторінці у фесбук.

- Нам стало известно, что Вы не так давно вышли замуж и скоро станете мамой, как меняется ваш мир, ваше окружение?

- Я дякую Богу за чоловіка, якого мені послав, а також за його терпіння, повагу та натхнення. Це неймовірні відчуття, коли всередині тебе зароджується нове життя. Наш малюсик чемно ходить з мамою на різні професійні тренінги, на зйомки, мабуть в моєму животику росте маленький актор кіножурналу «Байки» адже на всіх закадрових моментах він уже побував і я відчуваю що це йому подобається.

- Есть ли желание снять полнометражный фильм?

- Звичайно це чудова ідея яку я б дуже хотіла втілити в життя та зняти дійсно хороший повнометражний цікавий, веселий фільм про дітей та для дітей. Але для цього потрібно ще багато ресурсів та праці, та творчих людей в одній команді, тому якщо є однодумці, то давайте об’єднувати свої сили.

- Какие Вы можете дать напутствия будущим актерам киножурнала «Байки»

- Я хочу щиро побажати всім творчого натхнення та успіху у всьому. Мрійте, ставте цілі, працюйте над собою  і результати не заставлять себе довго чекати. Адже все що Ви вкладете в себе та в своїх дітей не забере ніхто і ніколи!