Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 2828

 

- Здравствуйте Ульяна, расскажите пожалуйста как встретил новый 2018 год киножурнал «Байки» в Ивано – Франковске

- Новий рік кіножурнал Байки зустрів можна сказати майже на знімальному майданчику, адже у нас був такий плавний перехід, зйомки до Нового року, трішки часу на святкування, відпочинок та початок Нового року знову з цікавих та ексклюзивних зйомок . Ми любимо те, що робимо, тому і святкуємо і відпочиваємо разом.

- Когда ожидать премьеру?

- Зараз ми активно працюємо над закінченням ще одного сезону кіножурналу Байки і очікуємо прем’єру вже в цьому місяці.

- Какие серии киножурнала снятые в Ивано – Франковске Вам особенно понравились?

- Особливо, дітям сподобалася серія, яку ми знімали нещодавно в автосалоні Nissan, адже під час зйомок вони мали можливість поласувати смачними цукерками та посидіти в новесенькому, щойно з заводу авто. Кожен уявив себе водієм та визначився з моделлю на майбутнє.

- Какая серия была самая тяжелая в отношении съёмки?

- Найважчою мабуть була серія «Хороший вибір тату» адже у нас було кілька локацій, зйомки біля місцевого Рагсу, де завжди ходили люди. Зміна погоди, спека, та різні непередбачувані сигнали, літаки та мотоцикли вирішили створити нам оркестр, немов по заказу. А ще, нас підвели з машиною і нам довелося просити машину у прохожого, але незважаючи на це, ми все таки справилися і зробили це  і ми щасливі!

- Кто помогает Вам в съёмках?

- У зйомках нам допомагають всі, батьки, які шукають реквізити, облаштовують комфорт, доїзд до локацій та охороняють поле зору камери від прохожих, а також діти які незадіяні в конкретному дублі, допомагають їсти реквізити, бігати по шнурках, допомагають шуміти, підказують один одному слова в кадрі, та розказують оператору як краще їх зняти. А загалом у нас весела та дружня команда, за яку я всім хочу щиро подякувати та побажати успіху.

- На каких актеров Вы возлагаете особые надежды?

- У нас всі діти безумовно талановиті та творчі, тому виділити когось конкретно мені дуже важко, адже я люблю їх усіх. Та гадаю з часом ми побачимо плоди  тих хто найбільше працював над собою та вчився  новому, адже кожне зернятко яке батьки та діти вкладають обов’язково проросте і покаже світові нові шедеври.

- Чем будете удивлять зрителей в этом году?

- У цьому році ми б дуже хотіли покращити свій професіоналізм, якість нашого продукту і плануємо здивувати наших акторів цікавими сюрпризами. Слідкуйте за новинами на сайті а також на нашій сторінці у фесбук.

- Нам стало известно, что Вы не так давно вышли замуж и скоро станете мамой, как меняется ваш мир, ваше окружение?

- Я дякую Богу за чоловіка, якого мені послав, а також за його терпіння, повагу та натхнення. Це неймовірні відчуття, коли всередині тебе зароджується нове життя. Наш малюсик чемно ходить з мамою на різні професійні тренінги, на зйомки, мабуть в моєму животику росте маленький актор кіножурналу «Байки» адже на всіх закадрових моментах він уже побував і я відчуваю що це йому подобається.

- Есть ли желание снять полнометражный фильм?

- Звичайно це чудова ідея яку я б дуже хотіла втілити в життя та зняти дійсно хороший повнометражний цікавий, веселий фільм про дітей та для дітей. Але для цього потрібно ще багато ресурсів та праці, та творчих людей в одній команді, тому якщо є однодумці, то давайте об’єднувати свої сили.

- Какие Вы можете дать напутствия будущим актерам киножурнала «Байки»

- Я хочу щиро побажати всім творчого натхнення та успіху у всьому. Мрійте, ставте цілі, працюйте над собою  і результати не заставлять себе довго чекати. Адже все що Ви вкладете в себе та в своїх дітей не забере ніхто і ніколи!