Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 887


23 січня відбувся прем'єрний показ серій міжнародного дитячого кіножурналу «Байки» у місті Кропивницькому. Веселі історії вчать дітей розуміти головні життеві принципи: добро, дружбу, взаємодопомогу. Дякуємо юним акторам, глядачам, режисерській групі та звичано продюсерові Олександру Молодцову! Показ пройшов у веселій та душевній обстановці!Всі учасники отримали дипоми та маленькі подарунки від партнерів!
Також були обрані кращі актори першого сезону – це Анна Безверха та Гліб Карпов, Приз «Глядацькі симпатії» - Дар'я Костенко, Олександр Жиглов, Артем Назаров та приз за найактивнішу участь у зйомках дістався Ользі Сатулі!
Від імені регіональної дирекциї всеукраїнського кіножурнала «Байки» ще раз висловлюємо подяку партнерам, які підримували наших акторів протягом зйомок, а саме:
- Дитячому розважальному комплексу «Крейзі Ленд»
- Торговому центру «ДепоТ»
- Дитячому розважальному коплексу «ІгроБум»
- Супермаркету «Копілка»
- Корпорації ХХІ століття та мальовничому «Дендропарку»
- Центру здоров'я «Драйв»
- гімназії ім.Т.Шевченко
- Кафе «Крила»
- Сутдія «UkieArt»
- Магазин “Жардіні”
- Арт-кафе «Берлога»

- Велика вдячність всім, хто працював з акторами протягом зйомок, а саме: режисерам Наталії Устименко та Володимиру Крутоусу, операторам - Сергію Баранюк та Олексію Левандовському.

Розпочинаємо зйомки нового сезону!