Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 2176

Постер фильма

«Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казки» (англ. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) — американський пригодницький фільм, п'ята частина серії фільмів «Пірати Карибського моря». Режисери фільму Хоакім Роннинг і Еспен Сандберг, сценарист Джефф Натансон. Продюсер Джері Брукхаймер. Джонні Депп, Джеффрі Раш і Кевін Макнелли повернулися до ролей Джека Горобця, Гектора Барбосса і Джошами Гіббса. У фільмі також знялися Хав'єр Бардем в ролі Капітана Салазара, Брентон Туейтес в ролі Генрі і Кая Скоделарио в ролі Карини Сміт. Крім того, до своїх ролей повернулися Кіра Найтлі (Елізабет Суонн) і Орландо Блум (Уїлл Тернер).

Пре-продакшн фільму почався незадовго до появи четвертої частини «На дивних берегах», яка була випущена на початку 2011 року. На початку 2013 року, Джефф Натансон був найнятий для написання сценарію для п'ятого фільму. Вихід фільму, спочатку планувався в 2015 році, через проблеми зі сценарієм і бюджетних питань було відкладено спочатку до 2016 року, а потім до 2017 року. Зйомки почалися в Австралії в лютому 2015 року, після того як уряд Австралії запропонувало студії Дісней близько 20 мільйонів доларів податкових пільг, і завершилися в липні 2015 року. Прем'єра фільму відбулася 25 травня 2017 року у форматі Disney у форматі 3D, кіно 3Д і ІМАКС 3Д.