Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

    Батьки Тіма Темплтона грунтовно підготовились до поповнення в сім'ї – тільки не встигли підготовить власного сина до появи в будинку малюка. І як тільки у порога загальмувало жовте таксі, почалося епічне протистояння. Та й як підготуєш семирічного хлопчика до того, що його однорічний братик вміє не тільки сидіти в дитячому кріслі і угукать, але і ... говорити по телефону басом?! На цьому дивацтва не закінчуються! Дрібний ходить в діловому костюмі, вирішує по іграшковому телефону серйозні справи, не випускає з рук діловий портфель і має авторитетну вдачу – справжній бос-молокосос, навіть до пляшечки прикладывающийся на свій лад. Найжахливіше, що це помічає лише Тим. Але хто повірить старшому братові, що говорить якусь нісенітницю? Костюм? Це ж супер-пупер мило! Портфель? Ну, у всіх дітей є улюблені іграшки, з якими вони не бажають розлучатися ... Малюк вміє говорити? Що за вигадки! Тато з мамою вирішують, що Тім тільки ревнує у молодшому братику. Але пройде час – і вони неодмінно подружаться! Сімейна пара помилково пологает, що досить поставити хлопчика перед фактом – і йому доведеться прийняти карапуза.

  Тім постійно суне ніс в справи малюка і погрожує розкрити батькам його таємницю. Малюкові не залишається іншого виходу, крім як укласти зі старшим угоду: Тім допомагає йому виконати поставлене завдання, а бос-молокосос обіцяє прибрати з дому Темплтонов. І тепер дітям належить битися зі своїм головним ворогом: цуценятами, які відбирають у них любов дорослих.

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.