Поднять вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Раньше мне казалось, что сценарий — это 99% успеха. Если сценарий крутой, то фильм или сериал обязательно выстрелит, а потом я понял, что далеко не все зависит от сценария. Есть огромное количество историй, которые были испорчены по тем или иным причинам. Создание фильма или сериала — это сложная задача, нужно, чтобы все винтики сошлись в единый механизм.
Кино — это сжатый сгусток информации, мыслей, которые на тебя выбрасывают в течение 10 минут. В сериале можно разными приемами историю вытянуть; даже если она где-то просела, ее можно вернуть. В кино зритель такого не простит, поэтому кино — это всегда огромная ответственность. В кино все без исключения: актеры, режиссеры, сценаристы, операторы, должны существовать в более напряженном формате.
Мне кажется, в творчестве никогда ничего не надо бояться. Это такая сфера, в которой только экспериментами, пробами, попытками, смелыми шагами можно чего-то добиться. Если все время сидеть и переживать, что кто-то не посмотрит, кому-то не понравится, то надо уходить из профессии. Все великие художники становились таковыми за счет экспериментов.
Не стоит относиться к кино как к реальности, как к хронике из газет, это же образ мира, данный нам для того, чтобы мы осознавали самих себя, заставляющий задуматься над собственным уделом.
Надо снимать сердцем, совершенно искренне и максимально честно относясь к материалу, к себе самим и к будущему зрителю.

А.Д. Молодцов

djДетский международный киножурнал "Байки" был основан в мае 2014 года. За это время были организованы съёмки в 25 городах Украины. Киножурнал включает в себя не только юмористический жанр. В сериях можно увидеть и драматургию и даже фантастику. В роли актеров выступают дети, возрастом от 5 лет. Приходи на кинопробы и ощути на себе закадровую жизнь кино.

Телефон: +38 (099) 779 30 22

e-mail:[email protected]

Get Adobe Flash player

Киношкола в Мариуполе

Съёмки в Киеве

Премьера в Черкассах

Съёмки в Запорожье

Кастинг в Сумах

Кинопробы в Кропивницком

Съёмки в Бердянске

Кинопробы в Ровно

Кинопробы в Варшаве

График съёмок

3 - 4.11 съемки в Кропивницком

6 - 8.11 съемки в Мариуполе

10 - 14.11 съемки в Киеве

15 - 16.11 съемки в Сумах

18.11 премьера в Бердянске

20 - 25.11 съемки в Смеле

26 - 28.11 съемки в Ровно

1.12 премьера в Черкассах

2.12 премьера в Киеве

4 - 6.12 съемки в Бердянске

8-9.12 съемки в Кривом Роге

11 - 13.12 съемки в Бердянске

15-16.12 съемки в Кривом Роге

18 - 20.12 съемки в Запорожье

22-23.12 съемки в Кривом Роге

25 - 27.12 съемки в Запорожье

17 - 21.01 съемки в Мариуполе

24 - 29.01 съемки в Днепре

31.01 - 05.02 съемки в Смеле

6 - 11.02 съемки в Черкассах

16 - 21.02 съемки в Киеве

26 - 28.02 съемки в Сумах

2 - 6.03 съемки в Мариуполе

11 - 16.03 съемки в Бердянске

20 - 22.03 съемки в Сумах

25 - 28.03 съемки в Днепре

30-31.03 съемки в Кривом Роге

4 - 8.04 съемки в Мариуполе

10 - 11.04 съемки в Днепре

13-14.04 съемки в Кривом Роге

16 - 18.04 съемки в Киеве

20-21.04 съемки в Кривом Роге

23 - 26.04 съемки в Смеле

3 - 5.05 съемки в Киеве

16 - 20.05 съемки в Мариуполе

22 - 23.05 съемки в Смеле

24 - 29.05 съемки в Черкассах

Медиа поддержка

    Великі голлівудські продюсери зробили великий вплив на сучасний кінематографічний ринок. Хто вони і який їх життєвий шляг ..? Отож бо, ведучи розмову про найуспішніших голлівудських продюсерів ніяк не можна обійти стороною такі видатні постаті ...

  1. ААРОН СПЕЛЛІНГ

Спеллінг зняв і спродюсував більше сімдесяти телесеріалів, ста сорока фільмів і театральних вистав. Російські глядачі знайомі з Спеллингом за серіалами «Зачаровані», Сансет Біч», «Беверлі Хіллз 90210», «Династія». Спеллінг народився 22 квітня 1923 року в штаті Техас в скромній сім'ї. Зліт його був дуже стрімкий. Спеллінг на початку своєї кар'єри засновує зі своїм напарником Деном Томасом компанію Thomas-Spelling, з якої в подальшому утворилася корпорація Spelling TV Inc. Спеллінг був знаменитий тим, що міг вмовити практично будь-яку зірку на зйомки в картині. А також тим, що сам відкривав зірок глядачеві. В його телепрограмах і серіалах вперше засвітилися зірки сучасного кіно – такі, як Джон Траволта або Нік Нолті. У продюсера було дивне чуття на успіх. Йому, як нікому іншому, вдавалося вгадати, що саме буде популярним у глядачів, і знімав те, що потрібно, будь то наукова фантастика, шпигунський бойовик, мелодрама або комедія. Тому біля нього, з метою перейняти навички і досвід, завжди крутилася ціла юрба початківців продюсерів. 

Самий популярний продюсер телесеріалів помер в 2006 році на 84 році життя, увійшовши в книгу рекордів Гіннеса, як найбільш результативний продюсер всіх часів і народів.

       

         2. ДЖЕЙМС КЕМЕРОН

Безумовно, одним з найбільш знаменитих і талановитих продюсерів Голлівуду є ДЖЕЙМС КЕМЕРОН. Його 8 найуспішніших картин зібрали в прокаті більше 5,5 мільярдів доларів.

Народився майбутній продюсер, сценарист і режисер в Канаді 1954 року. Кемерон зняв і спродюсував дві найбільш касових кінострічки в історії світового кінематографа: в 1997 році «Титанік», який отримав 11 премій «Оскар» (монтажер, режисерська робота, кращий фільм і інші) і в 2010 році фільм «Аватар», який отримав 3 премії «Оскар» (оператор, режисер-постановник, спецефекти). Крім того Кемерон брав участь у створенні образу Термінатора і режисирував перші дві картини цієї серії. Крім кінематографа активно бере участь в екологічних проектах.

У Кемерона є улюблені актори, які знялися в декількох його фільмах: Майкл Бін, Білл Пекстон, Ленс Хенріксен та інші.

         3. ДЖЕРІ БРУКХАЙМЕР

Одним з найбільш великих продюсерів Голлівуду останніх років є Джері Брукхаймер. Він почав свою кар'єру з рекламного бізнесу, поступово перейшовши на кинопродюсерскую діяльність. На сьогоднішній день спродюсував близько 70 фільмів, які в сукупності принесли дохід більше 12,5 млрд. дол. від продажу DVD, аудіозаписів, кінопрокату.

Досвід в рекламному бізнесі допомагає знайти Джеррі підхід до глядача. До речі, його діяльність у сфері реклами була відзначена кількома престижними нагородами. Перші успішні проекти Джеррі — фільми «Танець-Спалах» і «Американський Жиголо». Пізніше він зустрічає Дона Сімпсона, в парі з яким вони за тринадцять років заробили п'ятнадцять номінацій на «Оскар», 4 премії «Греммі» і безліч інших престижних кінонагород. До 1995 року компанія почала випускати хіт за хітом: «Погані хлопці», «Багряний приплив» та інші. У 2000 році Джері випускає на кіноекрани відразу 3 хіта: «Бар «Бридкий Койот»», «Викрасти за 60 секунд» з Анджеліною Джолі і Ніколасом Кейджем і «Згадуючи «Титанів»». У 2001 році на екрани виходить суперблокбастер «Перл-Харбор» з Кейт Бекінсейл, Джошем Хартнеттом і Беном Эффлеком в головних ролях. Фільм був представлений у чотирьох номінаціях на «Оскар» і виграв в одній з них. Збори в видеомагазинах і кінотеатрах по всьому світу перевищили 700 млн. дол. У 2003 році весь світ був охоплений пригодницькими пристрастями «Піратів Карибського моря» Джонні Дэппом, Орландо Блумом і Кірою Найтлі в головних ролях. Фільм зібрав у прокаті 654 млн. доларів, що підштовхнуло його творців до випуску ще трьох картин-пригод про піратів, які виявилися не менш успішними.

          4. ДЖОРДЖ ЛУКАС

Мало людей на планеті, які б не чули ім'я Джорджа Лукаса. Американський продюсер, сценарист, кінорежисер, голова корпорації Lucasfilm Ltd, прославився на весь світ як творець «Зоряних воєн», персонажа Індіани Джонса, а також фантастичної картини «ТНХ 1138». Джордж Лукас – один з найбагатших режисерів Голлівуду і світу, його капітал становить 3,2 млрд. доларів.

Слід згадати про Майкла Бэе. Американський кінопродюсер і режисер, один з найбільш фінансово успішних режисерів планети – перші десять великих кінокартин зібрали в світовому прокаті 3,5 млрд. доларів. Майкл зняв такі успішні проекти, як «Погані хлопці», «Острів», «Армагедон», «Трансформери».

            5. СТИВЕН СПИЛБЕРГ

Не можна не сказати про один з найуспішніших американських кінорежисерів, який неодноразово виступав в якості продюсера, Стівена Спилберге. Його двадцять найуспішніших картин зібрали в світовому прокаті 8,4 мільярдів доларів. Світове визнання, а крім того величезну прибуток йому приніс фільм «Щелепи», знятий в 1975 році. Фільм став третім в прокаті за підсумками 1970 років, зібравши 260 млн. доларів. Історія маленького американського містечка, якому не дає спокійно спати величезна акула-людожер, отримала продовження ще у трьох сиквелах. У 1982 році Кемерон знімає одну з кращих фантастичних картин за історію світового кінематографа – фільм «Інопланетянин». Фільм, який розповідає про історію самотнього хлопчика, подружившегося з інопланетянином, отримав 4 премії «Оскар» і глядацьку любов по всьому світу. У 1998 році «Врятувати рядового Райана», який знімав Спілберг, приніс творцям 5 статуеток «Оскара».

Такі вони, великі продюсери Голівуду. Касові збори їх картин підраховуються, їх багатомільйонний статок оцінюється і заноситься в рейтинги, а їхні фільми незмінно дарують нам багато радості та незабутніх вражень.

Наш канал

Регистрация

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру