Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 544

    Відважний любитель швидкої їзди, лідер команди відчайдушних автогонщиків і просто крутий хлопець Домінік Торрето встиг через багато пройти. Він і його друзі стикалися з самими небезпечними людьми, які представляли загрозу не тільки для них, але і для оточуючих. Використовуючи свої неперевершені навички та відмінне оснащення, герої робили самі божевільні трюки, які навряд чи хтось зможе повторити. За роки свого знайомства Домінік, Летті, Хоббс, Роман Пірс, Тедж Паркер і Брайан О'Коннор стали справжньою родиною. Вони захищають один одного і готові піти на все, щоб дати відсіч тим, хто їм загрожує. Але обставини склалися так, що Брайан, разом з яким герої пройшли через дуже багато чого, і який був найкращим другом Торрето, більше не в команді ...

     Після прощання з Брайаном, Домінік і його команда стикаються з дуже сильним і непередбачуваним ворогом, який стає для них великою загрозою. Героям доведеться знову знайти в собі сили, щоб у черговий раз захистити себе і дати відсіч чергового супротивника. Але на цей раз ворог відважних автогонщиків виявиться куди більш сильним і хитрим, ніж ті, що були до цього. Чи зможе змінена команда героїв виплутатися з цієї ситуації ?