Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

    Відважний любитель швидкої їзди, лідер команди відчайдушних автогонщиків і просто крутий хлопець Домінік Торрето встиг через багато пройти. Він і його друзі стикалися з самими небезпечними людьми, які представляли загрозу не тільки для них, але і для оточуючих. Використовуючи свої неперевершені навички та відмінне оснащення, герої робили самі божевільні трюки, які навряд чи хтось зможе повторити. За роки свого знайомства Домінік, Летті, Хоббс, Роман Пірс, Тедж Паркер і Брайан О'Коннор стали справжньою родиною. Вони захищають один одного і готові піти на все, щоб дати відсіч тим, хто їм загрожує. Але обставини склалися так, що Брайан, разом з яким герої пройшли через дуже багато чого, і який був найкращим другом Торрето, більше не в команді ...

     Після прощання з Брайаном, Домінік і його команда стикаються з дуже сильним і непередбачуваним ворогом, який стає для них великою загрозою. Героям доведеться знову знайти в собі сили, щоб у черговий раз захистити себе і дати відсіч чергового супротивника. Але на цей раз ворог відважних автогонщиків виявиться куди більш сильним і хитрим, ніж ті, що були до цього. Чи зможе змінена команда героїв виплутатися з цієї ситуації ?

 

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.