Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 598

Метод 1 із 5: Відточуючи свою майстерність!

 1. Вивчайте акторську майстерність в університеті чи академії мистецтв. 

Ви, звичайно, можете обійтися без цього кроку, якщо живете у великому місті, але це досить стандартний хід. Ви познайомитеся з професіоналами, дізнаєтеся про техніку і автоматично отримаєте шанс працювати на сцені. Ваші вчителі буду постійно підштовхувати вас до більшого, практично візьмуть на себе всю мотиваційну частину.

 • Що спільного у таких зірок як Ліндсі Лохан, Чарлі Шин, Памела Андерсон і Том Круз? Крім того, що вони все - вершки знаменитого суспільства, всі вони не закінчили середню школу.[1] Хоча і можливо досягти успіху без офіційної освіти, але не треба розуміти це буквально. 
 • Відвідуйте літні табори, семінари з акторської майстерності або літні акції у вашому місті.

Деякі з цих подій можуть бути досить інформативними, тому у вас є шанс дізнатися такий обсяг інформації, вивчення якого займе місяць, за 2 тижні. Ви можете прийняти участь у різних шоу, роблячи різні речі, а, можливо, навіть і отримати гроші за вашу роботу.

 • Поки у вас немає навчання, ви не повинні випадати з гри, а відвідування семінарів та спеціальних таборів є хорошим способом зробити це. Якщо у вас є робота, яка не дозволяє вам подібне, подбайте про те, щоб у вас завжди була необхідна література для читання. Ходіть на вистави, читайте теорію і відкрийте себе для нових ідей і шкіл (у науці і мистецтві).
 • Якщо ви зацікавлені в театральній сцені, літні курси - це відмінний спосіб, щоб почати. Вистави, мюзикли і навіть опери ставляться протягом кількох тижнів усі по всій країні, і вони пропонують дуже цінний життєвий досвід.[2] Знайдіть прослуховування поруч з вами навесні, щоб підготуватися до сезону одразу після школи.
 1. Пройдіть прослуховування в театральне співтовариство.

Цей крок стане наступною сходинкою після університетського театру, якщо організатори місцевого театру ставляться до цього серйозно і мають пристойним бюджетом. Якщо ви отримаєте роль у суспільному театрі, то зможете познайомитися з людьми, які відточують свою майстерність, як і ви, і ви зможете чогось навчитися. Ви також будете мати більш чітке уявлення про свою конкурентоспроможність.

 • Навіть якщо ви не хочете грати в театрі, в мюзиклах або п'єсах, будь-який досвід у драматичній сфері буде корисним для вашого резюме, навчить вас чогось нового і допоможе завести нових друзів!

Найміть вчителя акторської майстерності, щоб поліпшити вашу техніку. 

Ваш вчитель буде присвячувати свою увагу тільки вам, і ви зможете пропрацювати слабкі місця, а також вдосконалити те, що у вас виходить добре. Шукайте вчителя, у якого є великий досвід роботи в цій індустрії та зв'язку.

 • Запитайте у працівників школи та курсів, які ви відвідували. Можливо, вони можуть дати вам контакти тих (або контакти тих, хто знає), хто безпосередньо пов'язаний з тим, що ви шукайте. Якщо вони можуть ще співати і/або танцювати – це навіть краще!

Визначте ваші сильні сторони.

Багато "акторські резюме" вимагають, щоб ви знали, які навички у вас є. Наприклад, різні акценти, спеціальні навички або наслідування. Розширюйте свої таланти, щоб як можна в більшій кількості кастингів.

 • Визначте, як ваші таланти можуть допомогти вам вибрати правильний шлях. Акторська кар'єра може бути досить різноманітною спочатку, тому подумайте, чи хочете ви грати в кіно або на сцені театру?

Метод 2 із 5: Для тих, хто хоче стати актором в кіно!

Переберіться в велике місто. Найкраще в Москву, але ви можете почати з нуля в будь-якому великому місті, де є можливість зніматися. Можливо, вам доведеться влаштуватися на роботу в якості офіціанта, але така робота дає змогу мати гнучкий графік кастингів, що вам і треба!

 • Воспримите це серйозно, велике місто – це єдиний спосіб добитися того, що ви хочете. Якщо ваше фінансове становище не дозволяє вам це зробити, змінити ситуацію. Якщо є бажання, знайдеться спосіб.

Станьте актором масовки. Як тільки ви опинитеся в бажаному місці, починайте заводити знайомства і стати актором чи акторкою масовки. Відкриті кастинги проводяться постійно, інформацію про них можна знайти в інтернеті.

 • Це не буде чимось гламурним, але вам не потрібно оцінювати ступінь гламурності. Велику частину часу вам доведеться провести в очікуванні на самоті, тому візьміть книгу, в'язання або щось, чим ви зможете себе розважити.

Знайдіть агента. 

Це ваш пропуск на кастинги і спосіб залишитися в струмені. Хороший агент буде брати з вас гроші тільки тоді, коли ваші проби будуть успішні. Так що не ведіться на пропозиції заплатити відразу величезний гонорар, коли ваш розклад так і залишиться вільним.

 • Розпитайте думки людей в інтернеті, кого вони можуть вам порадити і як приступити до роботи. В інших акторів, безумовно, є своя думка на цей рахунок, і вони можуть навіть звести вас з потрібними людьми.

Вступите в яку-небудь акторська співтовариство.

Пора приймати серйозні рішення! Це покаже, наскільки серйозно ви ставитеся до справи. Як тільки ви засвітитеся в будь-навіть маленькій ролі, справа піде.

Метод 3 із 5: Для тих, хто хоче стати актором театру

Станьте краще всіх. Гра на сцені повністю (ну, може, не зовсім повністю) відрізняється від гри в кіно. Дуже легко побачити театрального актора в людині, який пробує себе в кіно. Коли ви на сцені, ви повинні розважати натовп на великій відстані, тому все, що ви робите, має бути дещо перебільшено.

 • Почніть працювати над своїм голосом. Це ваш джерело доходу. Тримайтеся подалі від сигарет, алкоголю і всього, що може зашкодити вашим голосовим зв'язкам. Ви повинні звучати голосно і гордо в будь-який час.

Попрацюйте над своїми сценічними навичками. Багато театральні актори стверджують, що їхня робота набагато важче роботи кіноактора. Зрештою, актор працює на камеру, а театральний артист сам творить магію. Тому, почніть відвідувати курси, які допоможуть переконати глядачів у своїй щирості.

 • Класи сценічного бою можуть навчити вас переконливо зображати бійку, не отримуючи при цьому травм, або просто виглядати грубувато. Знаючи, як це зробити, ви зможете грати різні ролі, як у п'єсах, так і в мюзиклах.
 • Працюйте над діалектами. Тренер з мови допоможе вам почати. Якщо ви ще не звучить так, як типовий представник своєї культури, вам, можливо, потрібно позбутися від говірки.Інакше ви застрягнете в одному типажі.
 • Займіться танцями, співом та акторською майстерністю одночасно. Наявність тільки одного (або навіть двох) навички іноді не достатньо, щоб отримати роль.
 • Робіть що-небудь незвичайне. Якщо ви 12 років працювали клоуном – відмінно! Це корисно. Якщо ви працюєте гімнасткою – чудово! Співаєте йодлем? Супер! Будь-які незвичайні навички, якими не володіють інші актори, послужать вам хорошу службу. Так що, збережіть свої хобі. Вони можуть вам стати в нагоді.

Метод 4 із 5: Будьте готові до кастингів

Вивчіть безліч монологів. 

Якщо ви пройшли навчання, напевно, у вас є повний репертуар, так що ви можете скористатися ним у будь-який момент. Якщо ні, то це досить легко (читайте: це займає кілька секунд і пошуку в Інтернеті), щоб знайти один. Ці короткі уривки (як правило, близько 1-2 хвилин) часто використовуються, щоб пройти прослуховування п'єси, фільми і шоу. Вони дозволяють продемонструвати свої таланти протягом короткого періоду часу.

 • Вам знадобляться різні монологи. Навіть якщо ви завжди граєте веселуна, вам буде необхідно надати серйозний монолог, якщо від вас цього зажадають.
 • Співакам потрібно 16-32 уривків пісень, готових і отрепетированных. На деяких прослуховуваннях вам не будуть уточнювати конкретний жанр пісні, тому вони захочуть побачити щось подібне на те, що вони продюсують. Так що приготуйте кілька різних варіантів.

 2 [Підготуйте своє резюме.

Додайте туди всі заходи, в яких ви брали участь в таборах, на курсах, в університеті або місцем театрі. Навіть якщо це наполовину належить до справі, вам це піде в плюс. Робота на задньому плані теж враховується! Покажіть їм, як ви збалансовані, якщо у вас є техніка, реквізит або костюми для початку.

 • Вкажіть всі свої навички (танці, спів, діалекти, боротьба і т. д) в резюме. Не варто багато брехати. Вас можуть попросити танцювати чечітку під час монологу, навіть якщо ви переконали їх у тому, що забули свої туфлі.

Знайте себе.

Визначте свій тип. Ви краще проявляєте себе в головних або в характерних ролях? Ви - наступна зірка першого плану або новий страшний лиходій? Визначення своєї спеціалізації у самому початку допоможе вам визначити свою цільову аудиторію.

 • Немає нічого поганого в тому, щоб бути вірним одному образу. Якщо ви підете на проби, де потрібно подібний вам персонаж, можливо, вам посміхнеться удача. Згадайте Хелену Бонем Картер. Ніхто не зможе сказати, що вона не колоритний персонаж, навіть якщо вона і грає одну і ту ж роль знову і знову. Вона просто знає, чим вона хороша, і використовує це собі на славу. Подивіться на себе – що у вас виходить найбільш природно?

Зробіть портфоліо.

Перше, що режисер побачить – це ваш знімок разом з вашим резюме. У ваших же інтересах, скоріше зробити різні портрети під різні ролі, щоб їх роздавати. Переконайтеся, що фотографії свіжі! Не використовуйте фото 5-річної давності.

 • Не важко зробити недорогі хороші портрети. Іноді фотографи знаходяться в тій же ситуації, що і ви, і їм необхідно зібрати портфоліо своїх робіт. Спитайте, чи є серед ваших знайомих фотограф, який готовий познімати вас за невелику плату або навіть безкоштовно. Найкраще в цьому те, що вам не потрібен ніякий антураж і реквізит для цих фотографій.

Прийдіть підготовленим.

Ви не можете знати, що про вас подумає директор з кастингу, але ви можете вплинути на те, як себе покажете. Прийдіть вчасно, знайте свій матеріал для прослуховування, принесіть все необхідне (включаючи ручку або олівець) і виглядаєте на всі сто. Це дійсно все, що ви можете зробити.

Будьте пильні. Ви ніколи не знаєте, кого можете зустріти на пробах. Можливо, той хлопець, який сидить у кутку, володіє більшою владою, ніж ви думаєте. Навіть якщо це не так зараз, це може статися в майбутньому. Отже, знайомтеся та спілкуйтеся з людьми навколо, занурюйтеся в атмосферу акторської індустрії.

Постійно ходите на кастинги. Постійні проби – це хороший спосіб зарекомендувати себе в місті. Як тільки вас почнуть впізнавати на кастингах, вас будуть частіше розглядати на роль. Але зробити так, щоб ваше ім'я запам'ятали – це тільки половина битви.

Вам будуть відмовляти. Вам будуть багато відмовляти. Всі через це проходять. Частина роботи актора – це прослуховування, якщо ви не будете на них ходити, ви ніколи не отримаєте роботу. Так що сприймайте це простіше і продовжуйте ходити. Рано чи пізно вам скажуть так.

Метод 5 із 5: Створіть свій власний бренд

Подумайте про себе як про підприємця. 

Ви артист, але ви так само і бізнесмен для себе. Ви продаєте своє обличчя, голос, тіло і акторські навички. Будьте готові до того, що люди на прослуховуванні будуть бачити в вас товар, і вони будуть дивитися на вас як на те, що мало принести їм гроші. Це не добре, але і не погано. Просто будьте до цього готові і тримайте голову прямо.

 • Не дозволяйте цього увігнати вас з депресію, черпайте з цього сили. Відмова не має до вас нічого особистого. Продюсери шукають, як вдало поєднати продукт і їх ідею. Ви підійдете іншому продукту в майбутньому.

Додайте свої дані в інтернеті. 

Викладіть свою фотографію і своє резюме в інтернеті. Викладіть відео своїх уявлень на Youtube. Заведіть акаунти в соцмережах і Твіттері. Це довгий шлях, але ви ніколи не знаєте, хто може наткнутися на вас і захотіти найняти вас. Також, ви можете зібрати армію фанатів через соціальні мережі.

 • Розмістіть свою анкету на сайтах для початківців акторів (які ви знайдете через пошуковик в інтернеті), а також ви можете створити свій особистий веб-сайт. Чому б і ні?

Розвивайте контакти. Будьте доступні і будуйте свою репутацію як професіонал з тими, з ким ви працюєте. Люди у вашій мережі можуть запропонувати вам наявні робочі місця, а також надати вам цінну інформацію про вашу роботу і про бізнес.

 • Намагайтеся не створювати собі погану репутацію. Якщо вас знають як ледачого, сварливого або важкого людини, вас навряд чи будуть часто запрошувати на якісь заходи. Не варто ходити і просити, щоб вам дістали з пакету всі помаранчеві цукерки.

Завжди будьте в курсі новин індустрії. 

Вивчайте газети, сайти, присвячені акторам і сучасним трендам. Ходіть на різні шоу і беріть участь в різних проектах з друзями і знайомими, щоб підтримувати свій творчий запал.

 • Читайте, вчіться і встановлюйте контакти. Навіть якщо ви думаєте, що акторський талант – це те, що у вас або є, або немає, все не так просто. Будьте в курсі про появу нових режисерів і драматургів, ознайомтесь з теорією і направте себе туди. Знаючи, в якому напрямку рухається сцена», допоможе вам бути на крок попереду. Можливо, ви станете натхненням для нового проекту!

Поради

 • Багато говорять, що хотіли б стати акторами, але вони не розуміють, що передбачаєподібний спосіб життя. Поговоріть з іншими акторами, дізнайтеся, як проходить їх день. Дізнайтеся також і те, чим вони займаються, коли не працюють.

Попередження

 • Акторство – це робота з неймовірною конкуренцією. Можливо, ви ніколи не зможете стати настільки відомим, наскільки хочете. Будьте реалістичні, але в той же час будьте амбітні. Це дуже тонка грань.
 • Це не казковий світ, це важка робота. Вам доведеться рахувати кожну копійку і іноді погано харчуватися. Змиріться з цим