Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

   Запоріжжя продовжує вражати та плідно працювати над зйомками сезону! На при кінці весни, з 26 по 29 травня, запорізька команда відважних акторів разом з батьками та знімальною командою відправились підкорювати море, до Приазовську. Результатом сумісної роботи стали дві серії та один короткометражний фільм.

 Короткометражний фільм «Восьмий номер» - гумористична історія, яка трапилась з відпочиваючими в одному з курортних баз Приазовську.  П’ять сімей, одна незалежно від одної, зробили бронювання апартаментів від номером «вісім» і що саме цікаве – одночасно … Ніхто навіть і не підозрював, про такий можливий перебіг подій, поки перед очима Адміністратора бази не вишукувались всі сім’ї та не почали вимагати, щоб їх розселили в окремі номери курортної бази, а не в один … «восьмий». «Чому так, в чому справа?» - лунало від кожної родини. Через деякий час адміністратор курортної бази приємним, але трохи стурбованим голосом відповідає наступне: помилка полягає у тому, що прізвища Ваших родин – однакові і програма комп’ютера зробила помилку при бронюванні номерів  - всі заявки на поселення від Ваших родин були прийняті на одні апартаменти одночасно».  Обурення кожної родини не мало меж … «Це безглуздо, вимагаємо поселити всіх нас по окремим номерам» - казали батьки. На що адміністратор відповідав: «Це неможливо, бо зараз – пік сезону, місця заброньовані усі до одного, але, стривайте, є вихід все ж таки…»

Було МЕГА файно працювати з батьками та дітьми. Ми ніби були на одній хвилі емоцій та почуттів, це не забувається. Задумка чудова, всі старанно працювали з ролями … Були, звичайно, і важкі моменти, але ми все подолали і отримали неперевершені сюжети. Історія про чудові родини: татусі, матусі, бабусі, дітки, які приїхали на море насолоджуватись відпочинком, які одночасно стали свідками нечуваного казусу, подарує Вам чудові емоції! – ділиться з нами програмний директор м. Запоріжжя, Архипова Ірина.

Як був виборений відпочиваючими родинами доленосний «восьмий номер» та чим завершилась весела історія батьків Ви зможете подивитись у вересні на прем’єрі м. Запоріжжя, кінотеатру імені Довженка!

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.