Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 1974

   Запоріжжя продовжує вражати та плідно працювати над зйомками сезону! На при кінці весни, з 26 по 29 травня, запорізька команда відважних акторів разом з батьками та знімальною командою відправились підкорювати море, до Приазовську. Результатом сумісної роботи стали дві серії та один короткометражний фільм.

 Короткометражний фільм «Восьмий номер» - гумористична історія, яка трапилась з відпочиваючими в одному з курортних баз Приазовську.  П’ять сімей, одна незалежно від одної, зробили бронювання апартаментів від номером «вісім» і що саме цікаве – одночасно … Ніхто навіть і не підозрював, про такий можливий перебіг подій, поки перед очима Адміністратора бази не вишукувались всі сім’ї та не почали вимагати, щоб їх розселили в окремі номери курортної бази, а не в один … «восьмий». «Чому так, в чому справа?» - лунало від кожної родини. Через деякий час адміністратор курортної бази приємним, але трохи стурбованим голосом відповідає наступне: помилка полягає у тому, що прізвища Ваших родин – однакові і програма комп’ютера зробила помилку при бронюванні номерів  - всі заявки на поселення від Ваших родин були прийняті на одні апартаменти одночасно».  Обурення кожної родини не мало меж … «Це безглуздо, вимагаємо поселити всіх нас по окремим номерам» - казали батьки. На що адміністратор відповідав: «Це неможливо, бо зараз – пік сезону, місця заброньовані усі до одного, але, стривайте, є вихід все ж таки…»

Було МЕГА файно працювати з батьками та дітьми. Ми ніби були на одній хвилі емоцій та почуттів, це не забувається. Задумка чудова, всі старанно працювали з ролями … Були, звичайно, і важкі моменти, але ми все подолали і отримали неперевершені сюжети. Історія про чудові родини: татусі, матусі, бабусі, дітки, які приїхали на море насолоджуватись відпочинком, які одночасно стали свідками нечуваного казусу, подарує Вам чудові емоції! – ділиться з нами програмний директор м. Запоріжжя, Архипова Ірина.

Як був виборений відпочиваючими родинами доленосний «восьмий номер» та чим завершилась весела історія батьків Ви зможете подивитись у вересні на прем’єрі м. Запоріжжя, кінотеатру імені Довженка!