Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

18813870_309883269463342_9125449687843367994_n.jpg

В контексті Азовських пригод відважної козацької команди Запоріжжя, була зароджена і створена чудова короткометражна історію вождя і його племені. Сюжет воістину заворожує і поєднує в собі елементи екшену і колективних відносин.

    Про те, як все відбувалось на справді, з нами поділиться програмний директор всеукраїнського кіножурналу Байки, Архипова Ірина:

-  Процес підготовки та опрацювання матеріалу, репетиції і, власне кажучи, сам знімальний процес видався не менш тривалим, якщо порівнювати з іншими сюжетами та задачами, які ставилися перед нами: опрацювання сценарію акторами, підготовка костюмів з відповідними атрибутами … Спочатку діткам, було трохи не звично одразу увійти в образи, відобразити необхідні по сюжету емоції, враження, міміку, передати глибину ідеї, яка у свою чергу зацікавлює і дарує насолоду від перегляду. 18740353_309883746129961_3596831236428386438_n.jpgБуло дуже легко працювати, відчуваючи в практичному сенсі підтримку наших безцінних і неповторних батьків, які морально підтримують наших діточок в спеку або в холод: поза кадром і в кадрі! Висловлюю величезну подяку нашим відважним батькам за їх турботу та підтримку, - це вкрай важливо і необхідно нашим юним зірочкам в контексті їхнього психологічного формування незалежної самооцінки, індивідуальності, артистичності, створення власного неповторного образу (не схожий ні на який інший), який і допоможе побудувати власну успішну кар’єру! … Тим не менш, зйомки пройшли успішно, ми і танцювали, і співали, і просто отримували насолоду від спільної праці =)!   Тому намагаємось по максимум вкласти в діточок, бо вони – наше з Вами майбутнє! Всім вдалого дня, успіхів у праці та безмежного натхнення =) !»

          

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.