kinogurnalbayki@gmail.com

+38 (099) 779 30 22

FINANCIAL PLANNING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

INVESTMENT PLANNING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

MUTUAL FUNDS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Просмотров: 445

18765831_843429589167610_3797614401154653969_n.jpg  Поки триває робота над новим сезоном Івано-Франківськ не витрачає марно час і проводить його з користю, спрямувавши вектор пізнання аж до Києва.  Дружня команда долає велику дистанцію з метою отримати відповідь на головне питання: «Як влаштовано телебачення і як воно працює?».  Безсумнівно, подорож принесла велику радість діточкам і подарувала незабутні враженні на все життя.  Цей малесенький досвід і пізнання «кухні всередині» дає поштовх у розвитку наших дітей, майбутньому нашої  України.

  Більш детальніше про поїздку у Київ нам розповість програмний директор кіножурналу Байки, Уляна Іваськів:18699773_842583129252271416604_n.jpg

   - Київ, 28 травня, подорож розпочинається на "Першому Національному". Нашу делегацію гостинно зустрічає Олена Царенко, журналіст, - надзвичайно чуйна і добра людина. Для дітей, які приїхали до Києва, знайомство з пані Оленою, - справжня знахідна: скільки корисних порад почути за один день – справжній подарунок долі. Учасники дитячої студії "MovieX", актори кіножурналу Байки, друзі з ДІЛ "Сузір'я" із захопленням ловлять кожне слово пані Олени. На мить мені здалося, що відомий журналіст навіть неохоче прощається з нами по завершенню зустрічі. Я поглянула на дітей, і побачила, що і вони хотіли би залишитися в «UA:ПЕРШИЙ» на цілий день - так сподобалась їм зустріч! Спілкування із такою людиною – це можливість доторкнутися до азів журналістської майстерності і полюбити цю справу на усе життя!

    Наступним кроком нашої подорожі – телеканал ICTV. Орест Ребман, шеф-редактор, - наш гід та людина, яка познайомила нас з кожним кутком та процесами на телеканалі. Зустріч залишила неймовірне враження: скільки цікавого почули і побачили! Наступного разу, думала, пан Орест зішлеться на свою зайнятість, адже він потрібен щохвилини на каналі. В мене склалося враження, що пан Орест є немов би двигуном каналу. Пан Орест теж швидко приймає рішення у "повітрі"Орест Ребман, людина, яка знає, яке прийняте рішення потрібне для престижу каналу!

BAYKI_post_n777777ews.jpg