Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 1930

18765831_843429589167610_3797614401154653969_n.jpg  Поки триває робота над новим сезоном Івано-Франківськ не витрачає марно час і проводить його з користю, спрямувавши вектор пізнання аж до Києва.  Дружня команда долає велику дистанцію з метою отримати відповідь на головне питання: «Як влаштовано телебачення і як воно працює?».  Безсумнівно, подорож принесла велику радість діточкам і подарувала незабутні враженні на все життя.  Цей малесенький досвід і пізнання «кухні всередині» дає поштовх у розвитку наших дітей, майбутньому нашої  України.

  Більш детальніше про поїздку у Київ нам розповість програмний директор кіножурналу Байки, Уляна Іваськів:18699773_842583129252271416604_n.jpg

   - Київ, 28 травня, подорож розпочинається на "Першому Національному". Нашу делегацію гостинно зустрічає Олена Царенко, журналіст, - надзвичайно чуйна і добра людина. Для дітей, які приїхали до Києва, знайомство з пані Оленою, - справжня знахідна: скільки корисних порад почути за один день – справжній подарунок долі. Учасники дитячої студії "MovieX", актори кіножурналу Байки, друзі з ДІЛ "Сузір'я" із захопленням ловлять кожне слово пані Олени. На мить мені здалося, що відомий журналіст навіть неохоче прощається з нами по завершенню зустрічі. Я поглянула на дітей, і побачила, що і вони хотіли би залишитися в «UA:ПЕРШИЙ» на цілий день - так сподобалась їм зустріч! Спілкування із такою людиною – це можливість доторкнутися до азів журналістської майстерності і полюбити цю справу на усе життя!

    Наступним кроком нашої подорожі – телеканал ICTV. Орест Ребман, шеф-редактор, - наш гід та людина, яка познайомила нас з кожним кутком та процесами на телеканалі. Зустріч залишила неймовірне враження: скільки цікавого почули і побачили! Наступного разу, думала, пан Орест зішлеться на свою зайнятість, адже він потрібен щохвилини на каналі. В мене склалося враження, що пан Орест є немов би двигуном каналу. Пан Орест теж швидко приймає рішення у "повітрі"Орест Ребман, людина, яка знає, яке прийняте рішення потрібне для престижу каналу!

BAYKI_post_n777777ews.jpg