Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 338

 

Херсон продовжує вражати! Процес зйомок та підготовки матеріалу до нового 87 сезону – в напруженій фазі і відважна команда і не думає зупинятись, а тільки крокувати вперед! Місто тепла та степової краси підготувало новий сюрприз для своїх глядачів і результатом сумлінної праці знімальної групи стала нова гумористична серія «Колишні», готовим результатом якої кожен зможе насолодитись вже в час прем’єри!І все це було б неможливим без завзяття, сміливості та великого бажання згуртованої команди:

Актори:

Егор Чайка
Михаил Песчаненко
Даша Шевчук
Анна Гаркуша
Маруся Адамчик
Аня Адамчик
4 года
Федорова Анастасия

РежиссерЛюбовь Байда
Оператор
Артем Ковальчук
Сценарий к киножурналу «Байки»
- Шаргородский Андрей

«Дуже легко і цікаво було знімати цю серію, так як актриси Дарина Шевчук та Ганна Гаркуша насправді приїхали з танцювального турніру, на якому завоювали багато нагород, а в сценарії серії «Колишні», якраз цей момент згадувався, о тож і серія у нас вийшла, практично, на основі реальних подій. Очі дівчат горіли, тим самим вони надихали своїх партнерів на знімальному майданчику. Почуття, емоції, враження зашкалювали. Зйомка серії була знята на одному диханні» - згадує Ірина Мельник, програмний директор м. Херсон.