Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

    Запоріжжя продовжує працю над сезоном та доповнює його цікавими та різноманітними ідеями. 8 квітня, у відважному місті величних козаків та хранителів дніпровських порогів, відбулися зйомки гумористичної серії «Підробки» на чолі з програмних директором, другою «мамою»  для діточок, Іриною Архіповою.  Невгамоні діти, які можуть і знають як треба правильно проводити вільний час, при цьому зробити це весело та незабутньо. Актори разом з батьками отримали масу позитивних емоцій та вражень від знімального процесу і навіть встигли трохи відпочити на природі … Можна з упевненістю сказати про те, що запорізька команда приклала багато зусиль на підготовку, акторську гру, знімальний процес і з користю провела травневий день. Безумовно, була досягнута головна мета – весело та якісно відобразити сюжет сценарію, бо це «Байки»!

  «Насміялися, награлися, по повній назнімалися і, звичайно ж, чекаємо на результат! Вчителям і вихователям на замітку: не варто доручати дітям робити підробки, якщо за роботу беруться батьки, можете несподівано прокинутися від телефонного дзвінка о третій годині ночі!» - згадує генеральний директор кіножурналу Байки, Олександр Молодцов.

Висловлюємо подяку за плідну працю місту козацької слави, бажаємо надалі радувати нас цікавими серіями. А всіх охочих запрошуємо отримати насолоду від перегляду прем’єри, яка відбудеться після завершення зйомок сезону.

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.