Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 360

    Запоріжжя продовжує працю над сезоном та доповнює його цікавими та різноманітними ідеями. 8 квітня, у відважному місті величних козаків та хранителів дніпровських порогів, відбулися зйомки гумористичної серії «Підробки» на чолі з програмних директором, другою «мамою»  для діточок, Іриною Архіповою.  Невгамоні діти, які можуть і знають як треба правильно проводити вільний час, при цьому зробити це весело та незабутньо. Актори разом з батьками отримали масу позитивних емоцій та вражень від знімального процесу і навіть встигли трохи відпочити на природі … Можна з упевненістю сказати про те, що запорізька команда приклала багато зусиль на підготовку, акторську гру, знімальний процес і з користю провела травневий день. Безумовно, була досягнута головна мета – весело та якісно відобразити сюжет сценарію, бо це «Байки»!

  «Насміялися, награлися, по повній назнімалися і, звичайно ж, чекаємо на результат! Вчителям і вихователям на замітку: не варто доручати дітям робити підробки, якщо за роботу беруться батьки, можете несподівано прокинутися від телефонного дзвінка о третій годині ночі!» - згадує генеральний директор кіножурналу Байки, Олександр Молодцов.

Висловлюємо подяку за плідну працю місту козацької слави, бажаємо надалі радувати нас цікавими серіями. А всіх охочих запрошуємо отримати насолоду від перегляду прем’єри, яка відбудеться після завершення зйомок сезону.