Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

Херсон плідно готується до прем’єри 87 сезону та не перестає вражати своїми творчими задумами. Ми побували за кулісами старання, творчого настрою та мали гарну нагоду дізнатись про серію з пікантним сюжетом, напруженими емоціями і звичайно ж яскравими дітками. Нове творіння сонячного міста, «Англійська любов», - спільна праця, над якою було прикладено не мало зусиль сценаристом всеукраїнського кіножурналу Байки Шаргородським Андрієм, режисером кіножурналу Любов Байдою, оператором Артемом Ковальчуком та, звичайно, нашими неперевершеними і креативними акторами:

Любов Петрівна
Даніл Куліков

Ніка Кудрєвска

Олена Сейкенсан

Аліна Пухальська

Анжеліка Занько

Анастасія Поспілько

Чудові краєвиди та гарно підібрані локації, англійський гумор та любов – все це і багато іншого ви зможете побачити на прем’єрі 87 сезону кіножурналу Байки м. Херсону. Гарного перегляду.

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.