Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 326

Херсон плідно готується до прем’єри 87 сезону та не перестає вражати своїми творчими задумами. Ми побували за кулісами старання, творчого настрою та мали гарну нагоду дізнатись про серію з пікантним сюжетом, напруженими емоціями і звичайно ж яскравими дітками. Нове творіння сонячного міста, «Англійська любов», - спільна праця, над якою було прикладено не мало зусиль сценаристом всеукраїнського кіножурналу Байки Шаргородським Андрієм, режисером кіножурналу Любов Байдою, оператором Артемом Ковальчуком та, звичайно, нашими неперевершеними і креативними акторами:

Любов Петрівна
Даніл Куліков

Ніка Кудрєвска

Олена Сейкенсан

Аліна Пухальська

Анжеліка Занько

Анастасія Поспілько

Чудові краєвиди та гарно підібрані локації, англійський гумор та любов – все це і багато іншого ви зможете побачити на прем’єрі 87 сезону кіножурналу Байки м. Херсону. Гарного перегляду.