Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

 

7 травня кіножурнал Байки м.Запоріжжя плідно працював над створення нової серії. Запоріжжя продовжує дивувати своїми цікавими історіями та натхненням. Серія "На виставці тварин" видась напрочуд комедійною та повною пригод як в кадрі так і поза ним. 

 "Це було щось, ми не тільки зняли серію, але і встигли поспілкуватись з мавпою, яка добряче зіпсувала одежу режисеру, папуга допомагав сценаристу працювати зі сценарієм - все це тільки пробуджувало в нас азарт і натхнення. Ще одна серія з маленькими тваринами, казкова серія. Виходить напрочуд цікавий сезон кіножурналу. Собачок зняли, левів та тигрів теж, сьогодні мавп, папуг і головних героїнь жаб теж відзняли. Чи то ще буде ..." - згадує Ірина Архіпова, програмний директор кіножурналу Байки, м. Запоріжжя.            

    Менш с тим, команда отримала море позитивних емоцій, вражень та незабутній досвід. Вітаємо Запоріжжя з новою серію та бажаємо неперевершеної премєри.

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.