Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 785

 

7 травня кіножурнал Байки м.Запоріжжя плідно працював над створення нової серії. Запоріжжя продовжує дивувати своїми цікавими історіями та натхненням. Серія "На виставці тварин" видась напрочуд комедійною та повною пригод як в кадрі так і поза ним. 

 "Це було щось, ми не тільки зняли серію, але і встигли поспілкуватись з мавпою, яка добряче зіпсувала одежу режисеру, папуга допомагав сценаристу працювати зі сценарієм - все це тільки пробуджувало в нас азарт і натхнення. Ще одна серія з маленькими тваринами, казкова серія. Виходить напрочуд цікавий сезон кіножурналу. Собачок зняли, левів та тигрів теж, сьогодні мавп, папуг і головних героїнь жаб теж відзняли. Чи то ще буде ..." - згадує Ірина Архіпова, програмний директор кіножурналу Байки, м. Запоріжжя.            

    Менш с тим, команда отримала море позитивних емоцій, вражень та незабутній досвід. Вітаємо Запоріжжя з новою серію та бажаємо неперевершеної премєри.