Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

 

   07 травня в Чернігові відбулась довгоочікувана прем’єра сезону дитячого гумористичного кіножурналу «Байки». Захід відбувся в кінотеатрі «Щорса» за участі батьків, гостей, акторів сезону. Глядачі мали можливість насолодитись неперевершеною грою юних та талановитих акторів, які зуміли передати неперевершену атмосферу кіно та акторської майстерності. Щиро вітаємо Чернігів з премєрою, бажаємо успіхів натхнення та надалі радувати нас професійним продакшеном.

   "7 травня 2017 року о 13:00 в кінотеатрі ім.Щорса відбулася довгоочікувана прем'єра 3 сезону по Чернігову і 67 міжнародного сезону кіножурналу "Байки"! Ми довго працювали і ретельно намагалися над створенням кожної серії. Мої актори великі молодці, дуже старалися, працювали старанно працювали на знімальному майданчику. З кожною новою серією видно професійний ріст акторів, особливо тих, хто знімався у багатьох серіях, так само хочу виділити акторів масових сцен, які шикарно відігравали всі емоції і дії. Як зазвичай хочу подякувати батькам, які підтримують і розвивають своїх діток. А ще деякі і відмінно втілюються в ролі. Та не тільки батьки наших маленьких акторів, а й мама зіркового гостя Ярослава Бреуса - фіналіста кулінарного шоу "Майстер-Шеф 4", який знімався в нашому минулому сезоні - Тетяна Бреус! Дякую наших дорослих акторів: Ольгу Острожинскую, Валентину Жукову, Івана Логіна, Алісу Ігоревім. Ще хочу сказати велике спасибі тим, хто допомагав нам надаючи приміщення для зйомок: ЗОШ №19 в особі директора Шелупець Людмили Григорівни, нічного клубу "Diamond" в особі Олександра Підлісного, тренажерного залу "Народний", магазину одягу "Аква-стиль", ТРЦ "Hollywood", школи танців "Ліла" в особі директора Наталії Володимирівни і тренера Аліси Ігоревим, Ситенок Жанні Миколаївні, так само дякую Олександра Стришного за солодощі для наших діток! З прем'єрою!" - згадує програмний директор кіножурналу Байки, Оксана Кукуюк

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.