Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

 

Ось і настали святкові вихідні! Запоріжжя, повне творчого натхнення та козацького завзяття, працює над створенням неперевершеної серії "У зоопарку". Зйомки проходили у м. Василівка.

 

 

 

 

 

 

Знімальний процес видався напрочуд гарним та плідним. Відмінна погода та дивовижні тварини: леви, тигри, леопард і пантера, ведмеді і величезні собаки – все це сприяло натхненню та оперативній праці! Чесно кажучи, були вражені наявністю великої кількості різних тварин, такі як ірландські вовкодави, ведмеді, леви та інші. Виражаємо окрему вдачність господару зоопарку, Олександру Пилишенко. Ми дужі раді, що все пройшло добре, передаємо велике вітання іншим містам та бажаємо всім творчих успіхів»  -  програмний директор м. Запоріжжя, Ірина Архіпова.

 

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.