Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 2222

 

Ось і настали святкові вихідні! Запоріжжя, повне творчого натхнення та козацького завзяття, працює над створенням неперевершеної серії "У зоопарку". Зйомки проходили у м. Василівка.

 

 

 

 

 

 

Знімальний процес видався напрочуд гарним та плідним. Відмінна погода та дивовижні тварини: леви, тигри, леопард і пантера, ведмеді і величезні собаки – все це сприяло натхненню та оперативній праці! Чесно кажучи, були вражені наявністю великої кількості різних тварин, такі як ірландські вовкодави, ведмеді, леви та інші. Виражаємо окрему вдачність господару зоопарку, Олександру Пилишенко. Ми дужі раді, що все пройшло добре, передаємо велике вітання іншим містам та бажаємо всім творчих успіхів»  -  програмний директор м. Запоріжжя, Ірина Архіпова.