Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 1885

     От і нарешті завершився травень, передавши естафету сонячному літу. І наша працьовита команда із Запоріжжя вже повернулась із Азовського моря. Безперечно, поїздка видалась напрочуд інтенсивною і незабутньою для запорізької команди кіножурналу Байки. Плідно попрацювавши над створенням нових серій, професійної фотосесії, брава козацька команда мала чудову нагоду насолодитись неперевершеною гармонією незайманої природи, барвами степової флори за фауни, поринути у вир первісності … Як не крути, але кадри вражають та манять своєю неймовірною силою =) !

    Отримали величезний заряд енергії, вражень, емоцій та позитиву. Нам неймовірно усміхнулась вдача, бо вийшло провести час в Приазовську з користю, при цьому відпочити і повернутись з теплим сонечком в сердцях. Адже така нагода випадає не завжди. На порядку денному в нас був дуже щільний графік по зйомкам, які тісно переплітались з фотосесіями … Ми спромоглися отримати яскраві образи та передати внутрішній світ кожної дитини, а саме у серіях «Мадагаскар», «Аборигени», «8-й номер». Професійний фотограф, враховуючи особливості кожної дитини, провів тематичні фото сети: «дикарі», художня та портретна зйомки. Які у подальшому будуть освітлюватись у глянцевому журналі Байки та на афішах. Хочеться відмітити талановитість, старанність, сильну підтримку батьків! Вони були ядром нездоланної підтримки позитиву та творчого настрою впродовж створення серій, фото сетів. Не можна не згадати чудові краєвиди, які просто вабили та спрощували нам завдання у створенні казкових, серйозних та привабливих образів … будь-то височенні мельниці чи азовські комиші, чи галькові пляжі, чи чистенький пісочок – не можна просто відірвати очей. Діти спрацювали на камеру ну просто 10/10, дітки швидко схоплювали потрібні позиції, погляди та входили в образ ніби були природжені до цього ще з малку. Це завжди приносить задоволення, коли бачиш зі сторони розвиток моїх діток, їх іскорки в очах, невичерпну талановитість, впевненість, модельну витримку, харизматичність … Все ще тільки попереду! Бажаємо успіхів та творчого натхнення всім програмним директорам України, діткам, батькам, знімальній команді всеукраїнського кіножурналу Байки» - програмний директор м. Запоріжжя, Архіпова Ірина.