Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

     От і нарешті завершився травень, передавши естафету сонячному літу. І наша працьовита команда із Запоріжжя вже повернулась із Азовського моря. Безперечно, поїздка видалась напрочуд інтенсивною і незабутньою для запорізької команди кіножурналу Байки. Плідно попрацювавши над створенням нових серій, професійної фотосесії, брава козацька команда мала чудову нагоду насолодитись неперевершеною гармонією незайманої природи, барвами степової флори за фауни, поринути у вир первісності … Як не крути, але кадри вражають та манять своєю неймовірною силою =) !

    Отримали величезний заряд енергії, вражень, емоцій та позитиву. Нам неймовірно усміхнулась вдача, бо вийшло провести час в Приазовську з користю, при цьому відпочити і повернутись з теплим сонечком в сердцях. Адже така нагода випадає не завжди. На порядку денному в нас був дуже щільний графік по зйомкам, які тісно переплітались з фотосесіями … Ми спромоглися отримати яскраві образи та передати внутрішній світ кожної дитини, а саме у серіях «Мадагаскар», «Аборигени», «8-й номер». Професійний фотограф, враховуючи особливості кожної дитини, провів тематичні фото сети: «дикарі», художня та портретна зйомки. Які у подальшому будуть освітлюватись у глянцевому журналі Байки та на афішах. Хочеться відмітити талановитість, старанність, сильну підтримку батьків! Вони були ядром нездоланної підтримки позитиву та творчого настрою впродовж створення серій, фото сетів. Не можна не згадати чудові краєвиди, які просто вабили та спрощували нам завдання у створенні казкових, серйозних та привабливих образів … будь-то височенні мельниці чи азовські комиші, чи галькові пляжі, чи чистенький пісочок – не можна просто відірвати очей. Діти спрацювали на камеру ну просто 10/10, дітки швидко схоплювали потрібні позиції, погляди та входили в образ ніби були природжені до цього ще з малку. Це завжди приносить задоволення, коли бачиш зі сторони розвиток моїх діток, їх іскорки в очах, невичерпну талановитість, впевненість, модельну витримку, харизматичність … Все ще тільки попереду! Бажаємо успіхів та творчого натхнення всім програмним директорам України, діткам, батькам, знімальній команді всеукраїнського кіножурналу Байки» - програмний директор м. Запоріжжя, Архіпова Ірина. 

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.