Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 644

 

    Всі, хто мав бажання прийняти участь у фестивалі повинні були подати заявку до 22 квітня. До конкурсної програми кожен колектив має можливість подати не менше двох хореографічних композицій в будь-яких вікових категоріях. Солісти і дуети приймаються за умови наявності в заявці, хоча б одного номера формейшн або продакшн.Программа конкурсу включала в себе наступні номінації:

- естрадний танець (в номінації змагаються постановки, де представлені елементи різних танцювальних технік естрадної (сценічної) хореографії, костюмовані постановки і постановки з використанням декорацій)

- сучасний танець (в номінації змагаються постановки, виконані у танцювальних напрямках Jazz Funk, модерн, джаз-модерн, сontemporary dance, сontemporary-jazz, Hip Hop, House, C-walk, Electro Buggy, drum'n'bass Step, Dubstep, Popping, Locking, Krump, Flexing, Break dance, Electro Dance, Milky Way, Vertigo, Tecktonik або з використанням елементів з даних танцювальних напрямків)

- класичний танець (в номінації змагаються постановки, виконані на основі класичної хореографії (балет, демиклассика))

- бальний танець (в номінації змагаються тільки групові постановки на основі бальної хореографії)

- народний танець (в номінації змагаються постановки, виконані в народних танцювальних напрямках різних країн світу)

- стилізований народний - танець в номінації змагаються постановки, де переважає народна хореографія, а також використана хореографія та (або) музичний супровід з інших танцювальних напрямків

Вікові категорії:

  • Діти – від 4 до 6 років
  • Ювенали – від 7 до 9 років
  • Юніори 1 – від 10 до 12 років
  • Юніори 2 – від 13 до 15 років
  • Дорослі – від 16 і старше
  • Зведені – від 4 років і старше

   На завершальному етапі конкурсу переможців фестивалю визначає журі, які оцінюють найкращі композиції. В шести номінаціях і в шести категоріях з присвоєнням їм: першого, другого і третього місця, а так само в кожній номінації визначається ГРАН-ПРІ фестивалю і СУПЕР ГРАН-ПРІ фестивалю. По результатом фестивалю всі колективи нагороджуються фірмовими дипломами управлінням у справах сім'ї та молоді Сумської облдержадміністрацієї, а також кубками. Кожен танцюрист-учасник отримує диплом та подарунок.

    Велика подяка організаторам проекту, а саме: «Управління у справах сім'ї та молоді Сумської облдержадміністрації. Продюсерський центр «Нове покоління», ФЭТДО. Зразковий хореографічний колектив «Живчик».