Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

  Всеукраїнський конкурс краси та таланту "Степова красуня" цілком автентичний як у назві,так і в самій концепції. Краса українських дівчат і жінок вже традиційно вважається символом жіночності та духовної вроди.Справжні українські красуні - це виховані, горді та свідомі дівчата, які є гордістю нашої нації. Виховання достойних панянок починається з дитинства, з участі у яскравих проектах. Особливістю конкурсу є участь у ньому дівчат різних вікових категорій. Конкурс дає можливість демонструвати гармонію зовнішньої та внутрішньої краси, обмінюватися досвідом, традиціями різних регіонів країни. За 12 років існування проекту були розкриті здібності багатьох українських дівчат. Сьогодні багато з них вже є справжніми берегинями, мамами, а також відомими творчими особистостями.
   Конкурс проходить за підтримки Голови Кіровоградської обласної адміністрації. Кіровоградщина завжди радо зустрічає гостей у самому центрі України, пишається нашим степовим краєм, його талановитими і щедрими людьми. На теренах Кіровоградщини мирно проживають представники різних національностей, які збагачують культурні традиції регіону. В конкурсі "Степова красуня" приймають участь дівчата національних діаспор і це придає проекту важливий соціальний наголос "Ми- єдина країна!".

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.