Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 617

  Всеукраїнський конкурс краси та таланту "Степова красуня" цілком автентичний як у назві,так і в самій концепції. Краса українських дівчат і жінок вже традиційно вважається символом жіночності та духовної вроди.Справжні українські красуні - це виховані, горді та свідомі дівчата, які є гордістю нашої нації. Виховання достойних панянок починається з дитинства, з участі у яскравих проектах. Особливістю конкурсу є участь у ньому дівчат різних вікових категорій. Конкурс дає можливість демонструвати гармонію зовнішньої та внутрішньої краси, обмінюватися досвідом, традиціями різних регіонів країни. За 12 років існування проекту були розкриті здібності багатьох українських дівчат. Сьогодні багато з них вже є справжніми берегинями, мамами, а також відомими творчими особистостями.
   Конкурс проходить за підтримки Голови Кіровоградської обласної адміністрації. Кіровоградщина завжди радо зустрічає гостей у самому центрі України, пишається нашим степовим краєм, його талановитими і щедрими людьми. На теренах Кіровоградщини мирно проживають представники різних національностей, які збагачують культурні традиції регіону. В конкурсі "Степова красуня" приймають участь дівчата національних діаспор і це придає проекту важливий соціальний наголос "Ми- єдина країна!".