Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 2107

«МУМІЯ» (англ. The Mummy) — пригодницький блокбастер режисера Алекса Куртцмана за сценарієм Джона Спэйтса і Крістофера Маккуоррі, а також ремейк однойменного фільму 1999 року.

У головних ролях: Том Круз, Софія Бутелла, Аннабелль Уолліс і Рассел Кроу. Прем'єра в США призначено на 9 червня 2017 року, а в Росії — на 8 июня 2017 року. Посеред безжальної пустелі під тоннами піску у величному саркофазі похована стародавня цариця. В той день, коли вона прокинеться, світ пізнає шалену лють, що накопичилася у неї за тисячоліття ув'язнення.

4 квітня 2012 року Universal Pictures оголосила про розробку перезапуску серії фільмів про мумії, сценарій напише Джон Спэйтс, а Шон Деніел, спродюсировавший три попередніх фільму про мумії, повернеться в якості продюсера. 1 травня 2012 року Universal підписала дворічний контракт з Робертом Орсі і Алексом Куртцманом про виробництві перезапуску «Мумії» через їхню компанію K/O Paper Products. 24 вересня 2012 року було оголошено, що Universal призначала Лена Уайзмана режисером фільму. У грудні 2012 надійшла інформація, що перезапуск «Мумії» буде відрізнятися від класичної трилогії, буде абсолютно новий підхід до міфології, а дія буде відбуватися в наші дні. 14 лютого 2013 року Universal найняла Біллі Рея написати інший сценарій до перезапуску «Мумії». 31 липня 2013 року режисер Лен Уайзман покинув проект через конфлікт у графіку. 13 вересня 2013 року The Hollywood Reporter повідомив, що режисер Андреас Мускетті веде переговори щодо постановки фільму. В жовтні 2013 року Орсі в інтерв'ю IGN розповів, що дія перезапусків «Мумії» і «Ван Хельсинг» буде відбуватися у загальній всесвіту. 6 травня 2014 року Мускетті покинув фільм через творчі розбіжності.

16 липня 2014 року Universal оголосила про те, що Алекс Куртцман і Кріс Морган займуться розробкою перезапусків всіх класичних фільмів про монстрів, які включають «Франкенштейна», «Дракулу», «Людини-вовка», «Тварь з Чорної Лагуни», «Людину-невидимку», «Наречена Франкенштейна» і «Мумію». Перший фільм, який вони будуть розробляти разом, буде «Мумія». 30 липня 2014 Куртцман був призначений режисером фільму. В середині жовтня 2015 року надійшла інформація, що мумія у фільмі може бути жінкою.

24 листопада 2015 року стало відомо, що Том Круз почав вести переговори про отримання головної ролі у фільмі. 8 грудня 2015 року The Hollywood Reporter повідомив, що Софія Бутелла веде переговори про ролі мумії. У січні 2016 року було офіційно підтверджено, що Круз і Бутелла підписали контракти про зйомки у фільмі. В березні 2016 року до акторського складу фільму долучилися Аннабелль Уолліс в ролі археолога при ООН, Джейк Джонсон в ролі військовослужбовця і Марван Кензари. 15 квітня 2016 року Кортні Бі Венс отримав роль у фільмі. 4 травня 2016 року Deadline.com The Hollywood Reporter і Variety повідомили, що Рассел Кроу веде переговори з приводу ролі доктора Генрі Джекілл і містера Едварда Гайда. На цю роль також розглядалися Хав'єр Бардем, Едді Редмейн, Джозеф Гордон-Левітт і Том Харді. 6 травня 2016 року Рассел Кроу підтвердив, що зіграє доктора Генрі Джекілл. Зйомки фільму почалися 3 квітня 2016 року в Оксфорді, Великобританія. Так само частина зйомок відбувалися в Суррейи у Лондоні, які завершилися 17 липня 2016 року. Потім знімальна група перемістилася в Намібії, де за два тижні зняла останні сцени і закінчила знімальний процес 13 серпня 2016 року. Спочатку датою виходу фільму був 2016 рік, але пізніше вона була перенесена на 8 червня 2017 року.