Поднять вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Раньше мне казалось, что сценарий — это 99% успеха. Если сценарий крутой, то фильм или сериал обязательно выстрелит, а потом я понял, что далеко не все зависит от сценария. Есть огромное количество историй, которые были испорчены по тем или иным причинам. Создание фильма или сериала — это сложная задача, нужно, чтобы все винтики сошлись в единый механизм.
Кино — это сжатый сгусток информации, мыслей, которые на тебя выбрасывают в течение 10 минут. В сериале можно разными приемами историю вытянуть; даже если она где-то просела, ее можно вернуть. В кино зритель такого не простит, поэтому кино — это всегда огромная ответственность. В кино все без исключения: актеры, режиссеры, сценаристы, операторы, должны существовать в более напряженном формате.
Мне кажется, в творчестве никогда ничего не надо бояться. Это такая сфера, в которой только экспериментами, пробами, попытками, смелыми шагами можно чего-то добиться. Если все время сидеть и переживать, что кто-то не посмотрит, кому-то не понравится, то надо уходить из профессии. Все великие художники становились таковыми за счет экспериментов.
Не стоит относиться к кино как к реальности, как к хронике из газет, это же образ мира, данный нам для того, чтобы мы осознавали самих себя, заставляющий задуматься над собственным уделом.
Надо снимать сердцем, совершенно искренне и максимально честно относясь к материалу, к себе самим и к будущему зрителю.

А.Д. Молодцов

djДетский международный киножурнал "Байки" был основан в мае 2014 года. За это время были организованы съёмки в 25 городах Украины. Киножурнал включает в себя не только юмористический жанр. В сериях можно увидеть и драматургию и даже фантастику. В роли актеров выступают дети, возрастом от 5 лет. Приходи на кинопробы и ощути на себе закадровую жизнь кино.

Телефон: +38 (099) 779 30 22

e-mail:kinogurnalbayki@gmail.com

Get Adobe Flash player

Киношкола в Мариуполе

Съёмки в Киеве

Кастинг в Ивано - Франковске

Кинопробы в Сумах

Съёмки в Бердянске

Кинопробы в Ровно

Медиа поддержка

«МУМІЯ» (англ. The Mummy) — пригодницький блокбастер режисера Алекса Куртцмана за сценарієм Джона Спэйтса і Крістофера Маккуоррі, а також ремейк однойменного фільму 1999 року.

У головних ролях: Том Круз, Софія Бутелла, Аннабелль Уолліс і Рассел Кроу. Прем'єра в США призначено на 9 червня 2017 року, а в Росії — на 8 июня 2017 року. Посеред безжальної пустелі під тоннами піску у величному саркофазі похована стародавня цариця. В той день, коли вона прокинеться, світ пізнає шалену лють, що накопичилася у неї за тисячоліття ув'язнення.

4 квітня 2012 року Universal Pictures оголосила про розробку перезапуску серії фільмів про мумії, сценарій напише Джон Спэйтс, а Шон Деніел, спродюсировавший три попередніх фільму про мумії, повернеться в якості продюсера. 1 травня 2012 року Universal підписала дворічний контракт з Робертом Орсі і Алексом Куртцманом про виробництві перезапуску «Мумії» через їхню компанію K/O Paper Products. 24 вересня 2012 року було оголошено, що Universal призначала Лена Уайзмана режисером фільму. У грудні 2012 надійшла інформація, що перезапуск «Мумії» буде відрізнятися від класичної трилогії, буде абсолютно новий підхід до міфології, а дія буде відбуватися в наші дні. 14 лютого 2013 року Universal найняла Біллі Рея написати інший сценарій до перезапуску «Мумії». 31 липня 2013 року режисер Лен Уайзман покинув проект через конфлікт у графіку. 13 вересня 2013 року The Hollywood Reporter повідомив, що режисер Андреас Мускетті веде переговори щодо постановки фільму. В жовтні 2013 року Орсі в інтерв'ю IGN розповів, що дія перезапусків «Мумії» і «Ван Хельсинг» буде відбуватися у загальній всесвіту. 6 травня 2014 року Мускетті покинув фільм через творчі розбіжності.

16 липня 2014 року Universal оголосила про те, що Алекс Куртцман і Кріс Морган займуться розробкою перезапусків всіх класичних фільмів про монстрів, які включають «Франкенштейна», «Дракулу», «Людини-вовка», «Тварь з Чорної Лагуни», «Людину-невидимку», «Наречена Франкенштейна» і «Мумію». Перший фільм, який вони будуть розробляти разом, буде «Мумія». 30 липня 2014 Куртцман був призначений режисером фільму. В середині жовтня 2015 року надійшла інформація, що мумія у фільмі може бути жінкою.

24 листопада 2015 року стало відомо, що Том Круз почав вести переговори про отримання головної ролі у фільмі. 8 грудня 2015 року The Hollywood Reporter повідомив, що Софія Бутелла веде переговори про ролі мумії. У січні 2016 року було офіційно підтверджено, що Круз і Бутелла підписали контракти про зйомки у фільмі. В березні 2016 року до акторського складу фільму долучилися Аннабелль Уолліс в ролі археолога при ООН, Джейк Джонсон в ролі військовослужбовця і Марван Кензари. 15 квітня 2016 року Кортні Бі Венс отримав роль у фільмі. 4 травня 2016 року Deadline.com The Hollywood Reporter і Variety повідомили, що Рассел Кроу веде переговори з приводу ролі доктора Генрі Джекілл і містера Едварда Гайда. На цю роль також розглядалися Хав'єр Бардем, Едді Редмейн, Джозеф Гордон-Левітт і Том Харді. 6 травня 2016 року Рассел Кроу підтвердив, що зіграє доктора Генрі Джекілл. Зйомки фільму почалися 3 квітня 2016 року в Оксфорді, Великобританія. Так само частина зйомок відбувалися в Суррейи у Лондоні, які завершилися 17 липня 2016 року. Потім знімальна група перемістилася в Намібії, де за два тижні зняла останні сцени і закінчила знімальний процес 13 серпня 2016 року. Спочатку датою виходу фільму був 2016 рік, але пізніше вона була перенесена на 8 червня 2017 року.

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру