Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 844

18902400_1524376450971161_1980790303_n.jpg

   Кіножурнал Байки розвивається, а разом з ним - і наші діточки, які стараються та набувають знання та досвід у світі кіномистецтва. Шлях пізнання та створення поєднує у собі як яскраві, так і не легкі процеси, але наша головна мета - направити та привити майбутнім зірочкам практичні аспекти знімального процесу. Для більшості дітей участь у зйомках - відчайдушній крок у їх житті, зокрема для тих, кто бачить себе в українському шоубізнесі на теренах нашої держави. Але перш ніж цього досягти - дитина повинна витратити не мало часу, побороти, в першу чергу, самого себе. То ж як воно бути актором кіножурналу Байки, які сподівання та ємоції стоять за їх грою; їх думки - про все це ми вирішили спитати у юного ведучого, актора кіножурналу Байки і просто цікавої особистості - Ростислава Вороха.

 

 

  

          Мої вітання, Ростислав! Дякуюємо за твій час та можливість поспілкуватись ... 

Добрий день, дуже приємно! Мене звуть Ростислав Волох, Я зі славного міста Івано-Франківська. Знімаюсь у кіножурналі Байки і не тільки =) ... 

   Приємно, Ростислав, о тож продовжуємо наше інтерв'ю, і в мене до Вас одразу таке питання: коли ви зрозуміли, що акторське це - ваше? Чи мріяли ви бути актором в дитинстві?

Привіт! Ви знаєте, в дитинстві я мріяв про роботу пожежника, бо мене була велика пожежна частина. А взагалі, я був досить замкнутою дитиною, тому й не мріяв, що колись буду по той бік екрану.Першою моєю відеороботою була зйомка в ролі співведучого на фестивалі танцювального мистецтва Stanislaviv Dence Festival 2016 Протягом трьох днів зйомок, попре всю втому та виснажливість я зрозумів, що це моє, що мені це подобається.

Не можу не спитати, а хто саме найбільше вплинув на ваше акторська становлення?

Коли працювати беззупину, а кожен день розписано похвилинно, ти хоч не хоч багато чому навчаєшся та переймаєш досвід у своїх викладачів. Звичайно, в моєму житті все почалося в стінах Танцювальної школи Влада Ями. З десяти років я навчаюся в Професійній школі журналістики м. Івано-Франківська, записувався на радіо, а минулого року прийшов у телепроекти «Теревеньки» та «Подружки» на телеканалі РАЇ. З кожним днем мене це все більше й більше захоплювало, і ось зараз я розумію, що в житті немає нічого неможливого. Коли прагнеш розвиватися, то на своєму шляху зустрічаєш людей, які підтримують та вдосконалюють тебе.

На вашу думку, як Ви опинилися в Байках і з чого все починалося? Що спонукало Вас спробувати себе у всеукраїнському дитячому кіножурналі Байки?

Саме знімаючись вперше в ролі журналіста в «Теревеньках» в центрі міста, я помітив афішу про проведення кінопроб для кіножурналу «Байки». В той момент я зрозумів, що це напевно доля і я мушу спробувати, бо ж живе тільки один раз...

Ростислав, як ви гадаєте, яку роль для Вас грає проект «Байки»?

Кіножурнал «Байки» для мене став особливим проектом. Прийшовши вперше на знімальний майданчик, я зрозумів, що я саме там де й маю бути, роблю те, що мені подобається. «Байки» - це перший крок в моїй новій, цікавій, акторській карєрі.

На вашу думку, що значить для вас реакція глядача? Як ви відчуваєте глядача? Як ставитесь до нього? Ви граєте для уявного глядача або для конкретного?

Кожен актор стає знаменитим тільки тоді, коли його роботи визнають глядачі. Мені також дуже важлива реакція мого глядача, адже хочеться знати, як ти зіграв ту чи іншу роль. Проте, в мене є одна хитрість: на знімальному майданчику грати треба для себе і тоді ти станеш сам собі глядач, а якщо сподобається тобі самому, то є велика ймовірність, що й сподобається твоєму глядачеві.

Ростислав, як Ви уявляєте майбутнє українського кінематографу? На ваш погляд, у чому унікальність майбутнього української кіноіндустрії?

Я думаю, що майбутнє укра\нського кіноматографу за молодим поколінням. Саме молодь треба привчати ходити в кінотеатри, робити сімейні культурні вечори. Адже скажу на власному досвіді, ніщо так не забирає втому, як перегляд захоплюючої комедії чи фантастики у зручному кріслі з поп-корном в руці в кінці тижня у кінотеатрі.

Які, на Ваш погляд, радощі дає акторська професія? Які обмеження та складності?

Мені подобається професія актора тому, що я можу побувати в образі іншої людини, відчути всі переживання та щасливі моменти в її житті. Наприклад, прикольно було грати старшого брата, я завжди мріяв, щоб у мене такий був. Складності є у відсутності вільного часу. Я ходжу на різні додаткові секції, які мені дуже подобаються і важко знайти момент для натхнення чи відпочинку, адже з екрану треба виглядати свіжим та не втомленим.

Ростислав, які на твою думку, сильні і слабкі сторони в акторській професії?

Мої сильні сторони є в тому, що я швидко вживаюся в роль і стаю тієюлюдиною, яку граю, а слабкою – в вивченні сценарію, завжди переживаю, що щось забуду чи прероблю, або взагалі не запамятаю слова. Інколи мені хочеться дордати щось своє чи зробити так, як я це бачу.

Який ваш творчий девіз або кредо, Ростислав? Ваші улюблені цитати про акторську професію?

Ще змалку мій творчий девіз звучить на російській мові: «И пусть судьба несправедлива, но жизнь игра, играй красиво!» Ці слова саме про мене, я так стараюся робити.

Як Ви проводите вільний час? Розкажіть про Ваші захоплення?

Насправді, в мене мало вільного часу. Школа, бальні танці, хіп-хоп, журналістика, англійська, спортзал, зйомки – це мій розклад на кожен день. Проте літом в мене є більше часу для себе. Я дуже люблю подорожувати, відвідувати якісь нові місця, країни, а також дізнаватися щось цікаве про інші культури. Дорога – це для мене найбільше захоплення. Найбільшою мрією для мене є побувати в Китаї.

Які ролі вам хотілось би ще зіграти?

Я над цим не замислювався, мені скоріш за все сподобається будь-яка роль, бо я отримую задоволення від сакмої гри, а не від того, ким я є по сценарію.

Чи є у вас якась творча мрія? Задумка? Ідея?

Я люблю читати сучасну літературу, а також пробою писати свої твори. Моя казка «Пригоди Мудрика», написана на одному з перших заняттях в школі журналістики, вже надрукована в літературно-мистецькому журналі для школярів «Сузіря». У мене є творчий задум наступної цікавої фантастичної історії, яку я також планую написати та опублікувати. Мрію, що колись можливо її екранізують.

Яка концепція мистецтва вам ближче: мистецтво як задоволення, як спосіб життя, як вихователь людей або щось інше?

Я Вам чесно скажу, що не розбираюся в мистецтві, але вважаю, що від мистецтва треба отримувати задоволення і невеличкий відпочинок від несамовитого темпу життя.

У скількох серіях Ви вже знялися? Яка Ваша улюблена серія серед всіх знятих сезонів кіножурналу Байки? (необхідно відповісти і обґрунтувати)

Я знявся лише в чотирьох серіях кіножурналу, і для мене це дуже мало. Мені подобається сам процес зйомок. В цьому сезоні кожна роль була особливою. Мені важко вибрати чи виокремити якусь одну роль, проте, напевно бути в ролі школяра-шибеника було найцікавіше, адже в житті я повна протилежність.

Як ви вдосконалюєте свою роль від серії до серії?

Я вдосконалювався в плані «не бійся камери». Я весь час боявся сказати щось не те, чи не в той момент. І вже з третьої серії я її зовсім не боявся.

Невід'ємна частина зйомок – репетиції і підготовчий процес. Скільки часу у Вас займає на підготовку до тієї або іншою серії?

Найбільше часу в підготовці до зйомок займає налаштування та обдумування образу. Я найзосередженіший саме в дорозі до знімального майданчику. Стараюся все розкласти вголові по поличках та відкинути все зайве, щоб не заважало під час зйомок.

Де Ви черпаєте натхнення?

Натхнення я отримую від свої родини, а саме від мами. Я думаю, що без її допомоги я б не впорався, тай не повірив би в сої сили. Вона завжди допомагає мені, підтримує, одним словом стимулує до руху та життя.

Ростислав, який Ваш улюблений кіноактор? (необхідно відповісти і обґрунтувати)

Мені здається, що важлива гра кожного актора, адже він саме так думає, відчуває та переживає ту чи іншу роль. А взагалі, якщо ти хочеш бути професіоналом, то вдосконалюєшся кожного дня, прислуховуєшся до всіх і вся.

Ростислав, як Ви вважаєте, які образи (або образ) Вам прийнятний найбільше? (необхідно відповісти і обґрунтувати)

Я вважаю, що мені підходить образ доброго героя, але відчуваю, що зумів би і експериментувати. Надіюсь, що моя головна роль в житті ще попереду, і я її непрогавлю.

Ким Ви бачите себе в майбутньому? У яких телепроектах або зйомках якогось фільму (якого жанру) Ви хотіли б взяти участь?

У майбутньому я себе уявляю відомим актором чи професійним журналістом.

Зйомки в Байках – це постійне перевтілення від одного образу до іншого. Як Вам вдається з цим справлятися? Чи виникають труднощі під час зйомок; якщо так – як Ви їх долаєте?

Насправді, переключитися з одного образу в інший є важко, але з досвідом звикаєш і починаєш робити це на автоматі.

Ростислав, дайте будь ласка свою пораду акторам початківцям кіножурналу Байки?

Пораду я дам таку, якщо ти гарно і швидко вчиш сценарій, але не можеш ввійти в роль, спробуй цілий день прожити таким, яким є твій герой по сценарію, а також тренуйтеся перенд дзеркалом – це дійсно допомагає.

Що Ви хотіли б побажати всім акторам кіножурналу Байки?

Я бажаю всім акторам знайти свою головну роль у житті та на екрані, тоді Ви будете успішними і Вас полюбить глядач, адже найкраща винагорода за роботу – це визнання глядачів, ну і звичайно, Оскар.....     

   

Дякуємо, Вам, Ростислав, за відкрите спілкування, бажаємо Ваш творчого натхнення, цікавих ролей у кіножурналі Байки і щоб Вас завжди супроводжувала незгасаюча зірка щастя і добра. Успіхів Вам і на все добре!

 

BAYKI_ростик_2.jpg