Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 858

 ПОРАДА №1: "Попереджений - значить озброєний!"

Дізнайтеся якомога більше інформації про кастинг. Людині властиво боятися того, чого він не знає. Якщо це один з Ваших перших кастингів - розпитайте досвідчених товаришів, які бувають кастинги, що там відбувається, як себе вести і т.д., це заспокоїть.

ПОРАДА №2: "Не боятися!"Звичайна історія: Ми довго налаштовуємося, готуємося до майбутнього кастингу, навіть заздалегідь вивчили текст для акторської проби, приходимо на кастинг... і все... текст забули, кастинг-менеджера злякалися, голос тремтить, ноги заплітаються... Нам ставлять завдання , а ми його не розуміємо, кастинг-менеджер намагається вас дізнатися, відчути - але все марно... в підсумку він змушений від вас відмовитися, не тому що Ви що не підходьте, а тому що він зміг зрозуміти що Ви вмієте і з себе уявляєте. Дуже важливо - не бояться!

ПОРАДА №3: "Ваша скромність – Ваш ворог!"

На кастингу скромність - Ваш ворог. Те що Ви скромна людина - це великий плюс, але скромних акторів не буває. "Не користуйтесь" скромність на кастингу. Але розповісти про себе, зацікавити всіх - це ключ до успіху! Розкажіть про себе все. Не відповідайте сухо на питання "Так" і "Ні" - давайте розширені відповіді, перемикаючись з однієї теми на іншу, тримайте увагу оточуючих. При цьому будьте обережні - не варто розповідати те, що нікому не цікаво, не варто мусолити одну тему довгий час, краще перескочити на іншу, необхідно дати зрозуміти, що Ви різностороння і цікава людина - для конкретної ролі в проекті це може і не так важливо - найголовніше щоб Вас запам'ятали!

 ПОРАДА №4 "Виділяйся!"

За день перед кастинг-директором проходить до сотні людей. У разі якщо кастинг веде сам режисер - трохи краще, так як він запам'ятовує тих хто потенційно підходить на ту чи іншу роль. У будь-якому випадку Ваше завдання зробити так - щоб Ви виділилися із загальної маси і режисер або кастинг-директор Вас запам'ятали. Будьте щирими, чесними, відкритими. Кожна людина індивідуальна. Дайте зрозуміти що Вам дуже цікавий цей фільм і роль в ньому. Уважно слухайте все що говорить кастинг-менеджер і намагайтеся зрозуміти його, прийняти його бачення, якщо щось не зрозуміло не сперечайтеся, а попросіть роз'яснити, але не ставте занадто багато запитань. Велике кіно - це крок до нового життя. Приєднуйтесь до великої родини кіножурналу "Байки" !