Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 701

  Розпочинаються кінопроби до нового сезону кіножурналу "Байки". 18 березня у місті Кривий Ріг стартує пошук нових зірок кінематографу! Усі бажаючі, хто пройде кастинг, мають змогу пізнати світ кінематографу. У кінопробах мають змогу прийняти участь як діти від п'яти років, так і дорослі. Кожна серія побудована у залежності від здатностей та талантів дітей - головних героїв, і відображає не тільки акротську гру, а й видатні місця кожного міста.

   Окрім цього зйомки допоможуть дитині розкривати себе, розвивати акторські здібності, відчути себе особливим та спробувати себе у справжньому кіно. Усіх акторів очікують веселі репетиції та цікаві зйомки юмористичного журналу. "Байки" - це чудова можливість проявити себе, пізнати нове та відкрити у собі різноманітні таланти!