Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

  Розпочинаються кінопроби до нового сезону кіножурналу "Байки". 18 березня у місті Кривий Ріг стартує пошук нових зірок кінематографу! Усі бажаючі, хто пройде кастинг, мають змогу пізнати світ кінематографу. У кінопробах мають змогу прийняти участь як діти від п'яти років, так і дорослі. Кожна серія побудована у залежності від здатностей та талантів дітей - головних героїв, і відображає не тільки акротську гру, а й видатні місця кожного міста.

   Окрім цього зйомки допоможуть дитині розкривати себе, розвивати акторські здібності, відчути себе особливим та спробувати себе у справжньому кіно. Усіх акторів очікують веселі репетиції та цікаві зйомки юмористичного журналу. "Байки" - це чудова можливість проявити себе, пізнати нове та відкрити у собі різноманітні таланти! 

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.