Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 1126

У Кропивницькому пройшов третій щорічний Всеукраїнський конкурс "Міс і містер Kids Cinema".
Його учасники - діти у віці від 5 до 14 років. Головна мета конкурсу - підготувати дітей до участі в кастингах Одеської кіностудії. У цьому році в конкурсі взяли участь 14 учасників з Кропивницького, Знам'янки, Одеси та Полтави. Хтось займається вокалом, хтось танцями або ходить до модельних студій. Однак всіх об'єднує бажання зануритися в світ кіно.

Перший етап - "Візитка". Учасники повинні представити себе.

Другий етап - творчий номер.

З року в рік організатори додають нові жанри. Нововведенням цього року є конкурс "пародія". Учасники пародіювали улюблених героїв телесеріалів і співаків. Вперше в рамках конкурсу пройшов кінофестиваль, в якому взяли участь 9 міст. Свої роботи представили: Чернігів, Кропивницький, Херсон, Хмельницький, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Харків та Івано - Франківськ. Оцінювали конкурсантів і серії кіножурналу "Байки" професійне журі: Ольга Щербакова - директор дитячого Одеського кінофестивалю "Next, Уляна Соколенко - заступник начальника управління освіти Кіровоградської області, Олександр Молодцов - генеральний директор кіножурналу" Байки " і Анна Журавльова - головний редактор глянсового журналу "Байки".
Завдяки Вікторії Вагжановій і її команді конкурс пройшов на високому рівні. Діти розкрили свої таланти, отримали гідні призи і подарунки. Переможцям вручили Гран - Прі. В рамках кінофестивалю міста отримали номінації: Чернігів "Мрії збуваються" - номінацію "Креативний сюжет", Кропивницький "Ексклюзивні туфлі" - номінацію "Фільм нашого часу", Херсон "Про це" - номінацію "Краща комедія", Хмельницький "SMS фінал" - номінацію "Романтика сучасності", Івано - Франківськ "Невіліковна хвороба" - номінацію "Соціальна думка", Одеса "Про що думають чоловіки" - номінацію "Непередбачуваний фінал", Дніпро "Хулігани провчини" - номінацію "Моральна етика", Запоріжжя "Казка на новий лад "- номінацію" Перевтілення ". Гран - Прі на кінофестивалі взяв Харків з серією "Чорна діра". Кіножурнал "Байки" отримав запрошення на Одеський кінофестиваль "Next", який пройде навесні наступного року на Одеській кіностудії. Кіножурнал "Байки" приєднується до привітань і бажає переможцям не зупинятися на досягнутому.