Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

Сьогодні, 21 листопада, на офіційному сайті кіножурналу "Байки" були зняті і анульовані три голосування. Багато акторів, а також їх батьки потребують пояснень. Як так? Це питання ми поставили Олександру Молодцову і Андрію Полосатому.

З цим же питанням, ми звернулися до Андрія Полосатого - адміністратора сайту bayki.com.ua.
- Так, це факт. Раніше на сайті в голосуванні не спостерігалися такі інциденти. Але завжди буває "перший раз". Перші звернули увагу на "накрутку" запорожці, за ними харків'яни, потім актори зі Львова.

Голосування проходили не в соціальних мережах, а на офіційному сайті і на своєму прикладі ми переконалися, що люди можуть "накручувати" голоси. Дізнавшись більше, ми також дізналися, що створений цілий бізнес, в якому люди оплачують послугу "накрутки" голосів. Зробивши висновки, кіножурнал більше не буде проводити голосування. Якщо питання буде стосуватися конкурсів, то редакція кіножурналу буде брати на себе відповідальність оцінювання робіт.

Редакція кіножурналу "Байки"

 

 

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.