Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 1223

Сьогодні, 21 листопада, на офіційному сайті кіножурналу "Байки" були зняті і анульовані три голосування. Багато акторів, а також їх батьки потребують пояснень. Як так? Це питання ми поставили Олександру Молодцову і Андрію Полосатому.

З цим же питанням, ми звернулися до Андрія Полосатого - адміністратора сайту bayki.com.ua.
- Так, це факт. Раніше на сайті в голосуванні не спостерігалися такі інциденти. Але завжди буває "перший раз". Перші звернули увагу на "накрутку" запорожці, за ними харків'яни, потім актори зі Львова.

Голосування проходили не в соціальних мережах, а на офіційному сайті і на своєму прикладі ми переконалися, що люди можуть "накручувати" голоси. Дізнавшись більше, ми також дізналися, що створений цілий бізнес, в якому люди оплачують послугу "накрутки" голосів. Зробивши висновки, кіножурнал більше не буде проводити голосування. Якщо питання буде стосуватися конкурсів, то редакція кіножурналу буде брати на себе відповідальність оцінювання робіт.

Редакція кіножурналу "Байки"