Поднять вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Раньше мне казалось, что сценарий — это 99% успеха. Если сценарий крутой, то фильм или сериал обязательно выстрелит, а потом я понял, что далеко не все зависит от сценария. Есть огромное количество историй, которые были испорчены по тем или иным причинам. Создание фильма или сериала — это сложная задача, нужно, чтобы все винтики сошлись в единый механизм.
Кино — это сжатый сгусток информации, мыслей, которые на тебя выбрасывают в течение 10 минут. В сериале можно разными приемами историю вытянуть; даже если она где-то просела, ее можно вернуть. В кино зритель такого не простит, поэтому кино — это всегда огромная ответственность. В кино все без исключения: актеры, режиссеры, сценаристы, операторы, должны существовать в более напряженном формате.
Мне кажется, в творчестве никогда ничего не надо бояться. Это такая сфера, в которой только экспериментами, пробами, попытками, смелыми шагами можно чего-то добиться. Если все время сидеть и переживать, что кто-то не посмотрит, кому-то не понравится, то надо уходить из профессии. Все великие художники становились таковыми за счет экспериментов.
Не стоит относиться к кино как к реальности, как к хронике из газет, это же образ мира, данный нам для того, чтобы мы осознавали самих себя, заставляющий задуматься над собственным уделом.
Надо снимать сердцем, совершенно искренне и максимально честно относясь к материалу, к себе самим и к будущему зрителю.

А.Д. Молодцов

djДетский международный киножурнал "Байки" был основан в мае 2014 года. За это время были организованы съёмки в 25 городах Украины. Киножурнал включает в себя не только юмористический жанр. В сериях можно увидеть и драматургию и даже фантастику. В роли актеров выступают дети, возрастом от 5 лет. Приходи на кинопробы и ощути на себе закадровую жизнь кино.

Телефон: +38 (099) 779 30 22

e-mail:kinogurnalbayki@gmail.com

Get Adobe Flash player

Киношкола в Мариуполе

Съёмки в Киеве

Кинопробы в Черкассах

Съёмки в Запорожье

Кастинг в Сумах

Кинопробы в Кропивницком

Съёмки в Бердянске

Кинопробы в Ровно

Кинопробы в Варшаве

График съёмок

18 - 21.10 съемки в Мариуполе

24 - 29.10 съемки в Черкассах

3 - 4.11 съемки в Кропивницком

10 - 14.11 съемки в Киеве

15 - 16.11 съемки в Сумах

18.11 премьера в Бердянске

20 - 25.11 съемки в Смеле

26 - 28.11 съемки в Херсоне

1.12 премьера в Черкассах

2.12 премьера в Киеве

4 - 6.12 съемки в Бердянске

8-9.12 съемки в Кривом Роге

11 - 13.12 съемки в Бердянске

15-16.12 съемки в Кривом Роге

18 - 20.12 съемки в Запорожье

22-23.12 съемки в Кривом Роге

25 - 27.12 съемки в Запорожье

17 - 21.01 съемки в Мариуполе

24 - 29.01 съемки в Днепре

31.01 - 05.02 съемки в Смеле

6 - 11.02 съемки в Черкассах

16 - 21.02 съемки в Киеве

26 - 28.02 съемки в Сумах

2 - 6.03 съемки в Мариуполе

11 - 16.03 съемки в Бердянске

20 - 22.03 съемки в Сумах

30-31.03 съемки в Кривом Роге

4 - 8.04 съемки в Мариуполе

13-14.04 съемки в Кривом Роге

20-21.04 съемки в Кривом Роге

16 - 20.05 съемки в Мариуполе

Медиа поддержка

В Україні відкрили черговий фронт боротьби з російською мовою. На цей раз шляхом введення квот на українську мову в теле- і радіоефірі. Ініціатива вже розбурхала медіаспільноту і викликала вибух обурення з боку російськомовних українців.
У вівторок, 8 листопада, в Україні набув чинності закон, який встановлює обов'язкову квоту на українські пісні в ефірі. Закон був прийнятий Верховною Радою 16 липня 2016 року, а через місяць, в липні, його підписав президент Петро Порошенко.

Відповідно до закону, не менше 35% добового контенту має звучати в радіоефірі українською мовою. Пізніше робоча група, до складу якої увійшли не тільки депутати, а й представники радіобізнесу, домовилися про поступове введення квот. Так, з осені радіослухачів чекає 25% україномовного контенту. Протягом другого року - 30%, третього - 35%. При цьому пісні українською мовою повинні звучати в прайм-тайм - з 7:00 до 14:00 і з 15:00 до 22:00.

Таким чином, хитрість, яку раніше радіо використовували з прокруткою 25% українських пісень в непопулярно нічний час, тепер вже не "пройде".

Відповідно до закону, якщо в ліцензії радіо вказано транслювати пісні на офіційних мовах Євросоюзу в розмірі не менше 60% ефіру протягом доби, то такі радіостанції зобов'язані забезпечувати частку пісень українською мовою в розмірі 25%.
Закон також містить норму, яка зобов'язує радіостанції забезпечити не менше 60% добового обсягу ведення передач, в тому числі новинно-аналітичних блоків, розважальних передач державною мовою.

Якщо електронна музика не підпадає під дію закону, то радіостанціям, які ведуть мовлення в інших форматах, виконувати закон доведеться. За невиконання передбачається штраф в розмірі 5% від загальної суми ліцензійного збору.

Нові правила, на думку прихильників законопроекту, дають "зелене світло" виконавцям і музикантам, які пишуть пісні українською мовою. У той же час, багато музикантів виступили проти квот на українську музику. На їхню думку, це спричинить за собою відтік радіослухачів і закриття цілого ряду радіостанцій (особливо "нішевих").

Нагадаємо, в березні 2016 року 55 українських музикантів написали звернення до міністра культури В'ячеславу Кириленку, в якому просили не вводити квоту для україномовних пісень на радіо. Серед підписантів документа були Джамала, Андрій Хливнюк, Дмитро Шуров, Тіна Кароль, Світлана Лобода, Ірина Білик, Віктор Павлік, Віталій Козловський, Наталя Могилевська, група The Hardkiss, Злата Огневич, Олексій Потапенко (Потап), Руслан Квінта та інші.

У той же час, нардепи з фракції "Народний фронт" Микола Княжицький і Вікторія Сюмар пішли ще далі і пропонують Раді остаточно українізувати теле- і радіоефір. У понеділок, 31 жовтня, вони внесли в Раду законопроект, який пропонує 75% програм в денних і вечірніх ефірах зобов'язати вести українською мовою.

"Через продовження збройного конфлікту з РФ, особливе обурення викликають у громадян випадки невикористання державної мови при здійсненні діяльності в сфері телерадіомовлення, що призводить до різного роду суперечок і конфліктів", - йдеться в пояснювальній записці.

З нової редакції хочуть виключити пункт про дозвіл обирати мову мовлення на свій розсуд, а також скасувати норму про транслювання фільмів та телепередач з субтитрами.

"Законопроектом пропонується встановити, що для телерадіоорганізацій загальнонаціональної категорії мовлення, частка передач і / або фільмів українською мовою має становити не менше 75% протягом доби в кожному з проміжків часу з 7.00 до 18.00 і з 18.00 до 22.00. Для відповідних телеорганізацій регіональної та місцевої категорій мовлення встановити обов'язкову частку на рівні 50% ", - сказано в документі.

При цьому допускається використання без дублювання і озвучення репортажів з місць подій, трансляцій виступів запрошених учасників передачі, а також музичних творів.

Тема квот для української музики викликала вибух обурення. Спочатку цивільна дружина нардепа Сергія Лещенка, діджей Анастасія Топольська, написала у себе в Facebook гнівний пост, в якому назвала "дебілами" депутатів, які голосували за закон про квоти на українську музику в радіоефірі. За іронією долі, за відповідний закон голосував і її коханий.
Також телерадіоведущій Матвій Ганапольський заявив, що припинить працювати в ЗМІ України, якщо квоти на українську мову на радіо і ТБ вступлять в силу.
"Якщо хтось підійде до мене, навіть Порошенко, і скаже, якою мовою мені розмовляти в моєму ефірі з моїми глядачами, це буде останній день моєї роботи в ЗМІ України", - сказав журналіст, уточнивши при цьому, що для нього важлива не так мова, використання якої хочуть обмежити, а сам факт обмеження.

Телеведучий також нагадав, що Конституція гарантує всілякий розвиток як української, так і російської мов.

Комментарии  

0 #1 Тарас 21.11.2016 23:16
...виключно "українською мовою"!
починаймо з простого ;-)
Цитировать | Сообщить модератору
0 #2 Тарас 21.11.2016 23:19
"п-о-ч-и-н-а-й-м-о з простого"

P.S. поганенька у вас система визначення лайки
Цитировать | Сообщить модератору
0 #3 moderator 29.11.2016 01:30
Цитирую Тарас:
"п-о-ч-и-н-а-й-м-о з простого"
P.S. поганенька у вас система визначення лайки

Дякуємо за попередження, внесені зміни в систему яка визначає лайки
Цитировать | Сообщить модератору

Наш канал

Регистрация

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру