Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 963

Силами волонтерської групи «Angels» спільно зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації вже третій рік поспіль організовується конкурс краси «Гармонія краси». Даний конкурс призначений для того, щоб діти з малозабезпечених сімей та позбавлені батьківського піклування змогли зануритися в світ краси і стилю, відчути себе рівноправною частинкою нашого суспільства. Унікальність цього заходу полягає в тому, що дівчатка з інтернатів і притулків м.Запоріжжя отримують можливість вперше вийти на професійну сцену концертного залу ім. Глінки (Запорізька обласна філармонія).
У конкурсі братимуть участь дві категорії дівчаток у віці 6-11 років і 12-15 років. Учасниці покажуть свої таланти, втілять ідеї нарядів на тему «Новорічний карнавал» і розкриють красу українського національного костюма. У заході беруть участь 8 шкіл-інтернатів і реабілітаційних центрів міста Запоріжжя.
У конкурсі візьмуть участь запорізькі артисти: співачка Vita, Микола Білик, Сабіна Сафарли, Elizabet Cute, театр танцю «Новий стиль», Кирило Клюйко, Zanna ViM, Світлана Ремжіна і інші. Провідною конкурсу стане популярна ведуча Леся Никитюк (проект «Орел і решка» і «Вокргу М»).