Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

Силами волонтерської групи «Angels» спільно зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації вже третій рік поспіль організовується конкурс краси «Гармонія краси». Даний конкурс призначений для того, щоб діти з малозабезпечених сімей та позбавлені батьківського піклування змогли зануритися в світ краси і стилю, відчути себе рівноправною частинкою нашого суспільства. Унікальність цього заходу полягає в тому, що дівчатка з інтернатів і притулків м.Запоріжжя отримують можливість вперше вийти на професійну сцену концертного залу ім. Глінки (Запорізька обласна філармонія).
У конкурсі братимуть участь дві категорії дівчаток у віці 6-11 років і 12-15 років. Учасниці покажуть свої таланти, втілять ідеї нарядів на тему «Новорічний карнавал» і розкриють красу українського національного костюма. У заході беруть участь 8 шкіл-інтернатів і реабілітаційних центрів міста Запоріжжя.
У конкурсі візьмуть участь запорізькі артисти: співачка Vita, Микола Білик, Сабіна Сафарли, Elizabet Cute, театр танцю «Новий стиль», Кирило Клюйко, Zanna ViM, Світлана Ремжіна і інші. Провідною конкурсу стане популярна ведуча Леся Никитюк (проект «Орел і решка» і «Вокргу М»).

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.