Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 977

Кілька років в Україні, в м. Кропивницький, проводиться творчий конкурс «Міс і містер Kids Cinema».

Учасники конкурсу - це активні і креативні хлопці та дівчата від 6 до 15 років. Кожен з них готує для цього конкурсу веселу самопрезентацію, мініатюри і пародії, демонструють свої хореографічні, вокальні таланти. Конкурс дає можливість розкритися кожному учаснику, познайомитися з дітьми з інших міст і студій, здивувати і зацікавити членів журі, порадувати глядачів своїми яскравими виступами. Для багатьох участь в конкурсі - це початок успішної кар'єри в кіно, для когось - це реалізація своїх надій і неоціненний досвід роботи на сцені. Дуже символічно, що такий конкурс проходить в місті, який нещодавно отримав нове ім'я, Марка Кропивницького - засновника першого українського професійного театру, і ми раді підтримати юних талановитих дітей, які хочуть розвивати свої акторські здібності і в майбутньому виступати на великих сценах і зніматися у відомих режисерів.
У цьому році конкурс пройде 13 грудня в залі Кіровоградського академічного обласного театру ляльок, в складі журі будуть представники ПрАТ "Одеська кіностудія», які запросять переможців конкурсу до складу дитячого журі МДФ "NEXT".
В рамках конкурсу «Міс і містер Kids Cinema» пройде кінофестиваль популярного всеукраїнського кіножурналу «Байки». Адже це так цікаво, дізнатися, як живуть і творять діти в різних містах України! А ще краще отримати запрошення зніматися в нових серіях! Чекаємо гостей і радо зустрінемо в м. Кропивницький!