Киножурнал "Байки"


Мечтаешь попасть в мир кино? Хочешь видеть себя на больших и малых экранах? Путешествовать и участвовать в кинофестивалях? Читать о себе в модном глянцевом журнале? Мы даем тебе такую возможность. Вместе с киножурналом "Байки" ты войдешь в историю украинского кинематографа, ведь "Байки" - сделаны с любовью. Мы работаем с лучшими!

Get Adobe Flash player

Кинопробы киножурнала в Запорожье

Кинопробы киножурнала в Днепре

Премъера киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Ужгороде

Кинопробы киножурнала в Харькове

Кинопробы киножурнала в Сумах

Кинопробы киножурнала в Херсоне

Кинопробы киножурнала в Мариуполе

Кинопробы киножурнала в Тернополе

Чат киножурнала Байки

Медиа поддержка

Детский театр мод

Кілька років в Україні, в м. Кропивницький, проводиться творчий конкурс «Міс і містер Kids Cinema».

Учасники конкурсу - це активні і креативні хлопці та дівчата від 6 до 15 років. Кожен з них готує для цього конкурсу веселу самопрезентацію, мініатюри і пародії, демонструють свої хореографічні, вокальні таланти. Конкурс дає можливість розкритися кожному учаснику, познайомитися з дітьми з інших міст і студій, здивувати і зацікавити членів журі, порадувати глядачів своїми яскравими виступами. Для багатьох участь в конкурсі - це початок успішної кар'єри в кіно, для когось - це реалізація своїх надій і неоціненний досвід роботи на сцені. Дуже символічно, що такий конкурс проходить в місті, який нещодавно отримав нове ім'я, Марка Кропивницького - засновника першого українського професійного театру, і ми раді підтримати юних талановитих дітей, які хочуть розвивати свої акторські здібності і в майбутньому виступати на великих сценах і зніматися у відомих режисерів.
У цьому році конкурс пройде 13 грудня в залі Кіровоградського академічного обласного театру ляльок, в складі журі будуть представники ПрАТ "Одеська кіностудія», які запросять переможців конкурсу до складу дитячого журі МДФ "NEXT".
В рамках конкурсу «Міс і містер Kids Cinema» пройде кінофестиваль популярного всеукраїнського кіножурналу «Байки». Адже це так цікаво, дізнатися, як живуть і творять діти в різних містах України! А ще краще отримати запрошення зніматися в нових серіях! Чекаємо гостей і радо зустрінемо в м. Кропивницький!

Наш канал в Ютубе

Регистрация актеров

Календарь

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру
Copyright © 2018 Киножурнал "Байки" официальный сайт  Rights Reserved.