Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 1576

У Львові продовжуються зйомки 69 сезону кіножурналу "Байки". Це місто не припиняє дивувати нас своєю "зірковістю". В новому сезоні вже встигли прийняти участь такі відомі люди, якактор Львівського Першого академічного українського театра для дітей та юнацтва Роман Кривдик, фіналістки 2016 року топ-шоу "Україна має талант. Діти" Діана Кук та Юлія Омеляновська, радіоведучий Олег Давидов та солістка гурту "Mirami" Софія Кіструга.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8-9 жовтня відбулося продовження зйомок. Вихідні вийшли дуже насиченими. Було запрошено багато талановитих людей. Це і молода популярна дизайнерка Олександра Сокур, перспективний і неймовірний актор Олег Папикян, тендітна і чарівна танцюристка Віка Єлізарова та спортсмен-бодібілдер, призер змагань Віктор Абрамов. Будьте на хвилі з нами та чекайте нових зірок у львівських "Байках".