Міжнародна кінокомпанія "Байки"

Пані та панове, наша команда вже п'ять років, як успішно працює над здійсненням мрії кожної дитини. В рамках культурної та освітньої системи ми готуємо акторів, ведучих, телеведучих, працюємо над створенням короткометражних фільмів, телепередач, шоу, випускаємо глянцевий журнал і проводимо кінофестивалі.

Просмотров: 2543

Перші творчі кроки цієї чудо-дитини почалися ще в семимісячному віці. Її запросили для реклами газети "Вісник", де була проведена професійна фотосессія.Далі її здатності виявлялися з кожним днем все більше і більше, і вже в два роки маленька Дариночка складала пазли, з якими не завжди справляються діти 5-6 років, а в три роки вивчила всю абетку і 60 віршиків. Швидко читала і писала, знала напам'ять такі великі твори, які не під силу навіть старшокласникам, і в 5 років вже пішла до школи. З 4-х років почала виступати на професійній сцені, тоді ж і почалася кар'єра радіо- і телеведучої. Першим досвідом стала дитяча телепередача "Мульти-бульки" на міському телебаченні, далі кількість телепередач збільшувалася: "Клуб супер книги" і "Вечiрня казка" м.Київ, "Мiж нами, дiвчатками", "Музична рубрика", "Смiшинки вiд Даринки" та інші. Також вона є ведучою різноманітних концертів і фестивалів, один з них міжнародний фестиваль "Джерело слов'янської дружби", який проходив на кордоні трьох республік: України, Росії та Білорусії. Вже з п'ятирічного віку Дарину можна вважати повноправною актрисою. На її рахунку ролі в багатьох відомих спектаклях на сценах театрів: в Молодіжному театрі - спектаклі: "За двома зайцями", "Ляльковий дiм Нора", "Не приймай дарункiв вiд Антипка" (головна роль), в театрі імені Т.Г. Шевченка - в різноманітних постановках, в Ляльковому театрі - спектакль "Пригоди на Чарiвних островах", також бере участь в концертних програмах філармонійного центру і є актрисою міжнародного гумористичного кіножурналу "Байки". Однак, найбільше вражає Дарина читанням гуморесок. Вона - лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів читців. За свої чотирнадцять років вона має більше 80 нагород! Також бере участь у конкурсах краси і показах мод. У вільний час пише вірші і казки, деякі з них вже видані в книзі «Нас єднає слово». Досягнення цієї талановитої красуні можна перераховувати безкінечно, але розповідь про неї була би не повною, якщо не згадати її маму Оксану, яка є її єдиним режисером і наставником, але головне вона мама 4-х дітей і вже бабуся. У неї не тільки вистачає часу дбати про всіх діток, а й розвивати талант кожного. Хочемо закінчити цю розповідь її фразою: "Кожна дитина талановита, просто цей талант потрібно побачити і розвинути!"

Її деякі нагороди і досягнення:

Всеукраїнський конкурс віконавцiв гумору i сатири iменi Андрiй Сови - Лауреат 1 премiї, м.Одеса, 2007 р.
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого та юнацького мистецтва "Веселi канiкулі осенi" - Лауреат 1 премiї, розмовний жанр, м.Кіїв, 2007 р.
Всеукраїнський конкурс юних гумористiв "Посмiхнемось щиро Вишнi" - Лауреат 1 ступеня, номiнацiя "Вішневi усмiшки", м. Полтава, 2008 р.
Міжнародний конкурс на краще знання російської мови і літератури - Гран-прі, 2008 р.
Всеукраїнський конкурс читцiв поезiї Тараса Шевченка - Лауреат 1 ступеня, номiнацiя "Мистецька надiя", м.Київ, 2009 р.
Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Зимова фантазiя" - Лауреат 1 премiї, розмовний жанр, м.Київ, 2009 р.
Переможець шоу-проекту "Чернiгiв має таланти" у жанрi "Читець", 2010 р.
Обласний фестиваль-конкурс "Таланти багатодiтної родини" - 1 мiсце в номiнацiї "Авторське та художнє читання", 2010 р.
Мiській конкурс дитячої та юнацької творчостi "Молодi таланти Чернiгова" - 1 мiсце в номiнацiї "Лiтературна творчiсть" жанр "Сатира та гумор" - 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 рр.
Диплом - За створення яскравого образу у виставі,2014 р.
Міжнародний фестиваль-конкурс "Різдвяний вернісаж" - Гран-прі, 2014 р.
Міжнародний фестиваль-конкурс "Підкори сцену" - лауреат 2 премії, 2015 р.
Додатковий диплом - За високохудожнє виконання і популяризацію гумористичних творів українських письменників.
Міжнародний фестиваль-конкурс "Сяйво сердець" - 1 місце, 2015 р.
Півфіналістка проекту "Чернiгiв the best", 2015 р.

Нагороджена титулами:

Міс журналу "TV-парк" 2008 р.
"Подiя року 2010"
"Друга принцеса Чернігова 2014"
"Дитина року 2014-2015"
Переможець в номінації "Best chic carnival image" 2015 року, Чеська республіка
Переможець в номінації "Best Graceful Princes" 2015 року, Чеська республіка
"Віце-Міс Інь-Ян 2015» (Глянсовий журнал)
"Міс Діамант Всесвіту 2015»
У 2015 році стала володаркою "Оскара" за читання гуморесок!